П`ятниця ,24.11.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
Художники із педагогічного – в Париж!

      Протягом восьми років наш університет співпрацює з CIGM – Міжнародним комітетом математичних знань (Париж, Франція), презентуючи українську культуру в Європі. 2009 рік за рішенням ЮНЕСКО проголошено Всесвітнім роком астрономії.

     Серед запланованих заходів цієї організації був конкурс малюнків і фотографій на тему: «Математика і астрономія», а тому кафедра культурознавчих дисциплін (керівник доц. Ірина Хоцянівська) провела відбірковий тур творчих змагань серед студентів, які подали свої малюнки та фото.

     До участі у фіналі конкурсу у Парижі було відібрано 17 малюнків та 26 фотографій, серед яких була робота студентки І ...
Читати далі...
.

 

У дитячому світі навіть дорослі стають дітьми

     Відомий письменник-мораліст Жан Лабрюйєр писав: «У дітей немає ні минулого, ні майбутнього, зате, на відміну від нас, дорослих, вони вміють користуватися сьогоденням». Дійсно, щира посмішка дитини ладна творити чудеса: сіра буденність замальовується веселковими кольорами, а дорослі стають дітьми.

     Важко усвідомлювати, що в Україні, згідно статистики, щорічно зростає кількість дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. У нашій державі 30 тисяч дітей потребують моральної підтримки та сімейного затишку. Вірите чи ні, але діти, яких безжалісно «поранило життя», теж вміють сміятися.

     Школа-інтернат у с. Стара Прилука ( ...
Читати далі...
.

 

«Передзвін століть» відтворив дух минулого

     Понад 970 років тому над Россю пролунав перший православний дзвін. Почути його вдруге вдалося 18  вересня на центральній площі міста Біла Церква, де  вперше в Україні було організовано молодіжний концерт за участю відомих естрадних виконавців.

     Саме у цьому місті відбулась перекличка віків, яка вкарбувалась в історію під назвою «Передзвін століть». Дійство проходило з нагоди святкування 15-річчя  Білоцерківської єпархії. Особливо незвичним було поєднання церковного дзвіну із сучасною музикою. Відчути атмосферу свята вдалось вінницьким кореспондентам.

     Організаторами свята стала Білоцерківська єпа ...
Читати далі...
.

 

Любов Іванова - ВОЛОНТЕР РОКУ

     Студентка І курсу Любов Іванова – волонтер, досвід якого налічує уже 4 роки. Хоч у цій благородній справі вона недовго, та має цілий арсенал нагород. Вона – активна, працелюбна, милосердна та доброзичлива людина.
 
     - Любо, як і коли ти вирішила займатися волонтерством?
     -    Волонтерством я почала займатися чотири роки тому, коли до нас у школу приїхали соціальні працівники і розповіли, що створюється школа волонтерів Вінницького району. Їм потрібні були по 2 представники з кожної школи. Я та моя однокласниця погодились на це.
 
     - З чого почалась ваша робота? ...
Читати далі...
.

 

Осіннє одкровення мандрівного поета

     Відомо, що не варто людину оцінювати за її зовнішнім виглядом, адже  можна помилитися з висновком про її справжність.

     Михайло  Стасюк працює старшим викладачем кафедри економічної та соціальної географії нашого університету. На перший погляд, це суворий та вимогливий чоловік, але після кількох хвилин спілкування відкривається привітність та відкритість його поетичної натури.

     ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 ... 268 269 270 271 272 ... 277 278 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 9


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0