Четвер ,22.3.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
ФОТО-ФАКТ

     Збірна чоловіча команда Інституту фізичного виховання та спорту і жіноча збірна ВДПУ з баскетболу здобули перші місця у чемпіонаті області серед студентів ВНЗ III-IV р. а. Вони були нагороджені кубками та дипломами. Тренували гравців Ю. Горбатий, Т. Вознюк та М. Галайдюк.
     На фото чоловіча збірна з баскетболу.
.

 

Марія Бахур — «Красуня Університету-2010»

     Наш університет завжди славився надзвичайно красивими студентками. Тому на конкурсі «Міс університету-2010» журі було досить важко вибрати найкращу кращих, адже кожна з конкурсанток уже стала міс свого інституту. Але все-таки красуню нашого університету обрано студентку І курсу Інституту історії, етнології і права Марію Бахур. Ми поспілкувалися з новоспеченою міс і докладніше розпитали про її емоції і враження після конкурсу.

     -    Маріє, ми тебе вітаємо з перемогою!
     -    Дякую, мені дуже приємно!

     -    Як узагалі ти вирішила піти на конкурс? ...
Читати далі...
.

 

Рецепти приготування Першого квітня

     Нарешті ми дочекалися того моменту, коли можна, як-то кажуть, відтягнутися по-повній – святкуємо День гумору та сміху, розіграшів та неочікуваних сюрпризів! Але хто краще за усіх знає, як можна повеселитися у перший день квітня? Звичайно ж наші королі гумору з Клубу веселих та кмітливих. Тож, до вашої уваги наша першоквітнева «кухня»! Смачних вам посмішок!

      Руслан Подолян (студент ІІН, група 2-Д), учасник команди «Трудности перевода»:
   & ...
Читати далі...
.

 

Шкільна любов

     Учора випадково зустрів своє перше кохання. Я лише привітався і пішов далі, але її посмішка відразу повернула мене до теплих спогадів…

     Ще у 5-му класі вона запала мені в душу. Саме тоді й зародилися ті чисті та наївні почуття. Її тендітні руки, мила посмішка і чарівні очі полонили моє серце надовго. З кожним днем моя зацікавленість до неї зростала. Та я тоді ще був сором’язливим, щоб розповісти їй про свої почуття. Кожного разу обіцяв собі, що підійду до неї і скажу, що люблю її, але щоразу виникав якийсь страх.

     Але випадково, десь в класі шостому чи сьомому (точно не пам’ятаю), я дізнався, що наші почуття взаємні (розповіла одн ...
Читати далі...
.

 

ВІД САХАЛІНУ ДО КАРПАТСЬКИХ ГІР

     Якби мала змогу, об’їздила б усю Європу. Так хочеться побувати у красивих містах, побачити чудеса архітектури, сфотографувати пам’ятки, доторкнутися до історії.

     Кожен із нас лише мріє про таке, а от Леонід Стефанков, декан природничо-географічного факультету нашого університету не лише фантазує, а уже й «поколесив» значну частину північної півкулі. Це чудовий педагог, керівник і науковець, що близько 30-ти років присвятив роботі у ВДПУ.

     ─ Пам’ятаєте свої студентські роки?
     ─ Це був чудовий час. До університету пішов навчатися після служби в армії, до цього уже мав досвід роботи у школі, том ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 ... 272 273 274 275 276 ... 288 289 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 12


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0