П`ятниця ,19.4.2024
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
Валерій ФРАНЧУК: «ХОЧ МАЮ ПОЛЬСЬКЕ ПОХОДЖЕННЯ, АЛЕ СУМУЮ ЗА УКРАЇНОЮ»

     Наш університет завжди радо зустрічає у своїх стінах випускників, які підтримують зв’язки з альма-матер і, при нагоді, приїздять у гості. Нещодавно до колег-істориків завітав колишній студент Валерій ФРАНЧУК. Із об’єктивних причин у 2001 році він перервав навчання в нашому закладі та вступив до Ягелонського університету (Краків, Польща). Враженнями про особливості здобуття освіти у «вишах» сусідньої держави Валерій поділився з кореспондентом «Студентської території».

     – Я маю польське коріння п ...
Читати далі...
.

 

«Кишеньковий» мікроскоп для велетнів

     Дозвольте представити вашій увазі ще одне, уже третє «чудо» педагогічного: електронний мікроскоп, що знаходиться на четвертому поверсі третього навчального корпусу. Якщо на лабораторних роботах з біології в школі ми звикли, що мікроскоп можна перенести від шухляди, де він валяється, до свого робочого столу, то таку «махіну» можна відправляти на «Богатирські ігри», аби там його тягали на спині всі ті стронгмени, якщо їм вдасться. ?

     Напевно, усі студенти ІМФіТО, а також ті, хто навчається поверхами вище, знайомі з ...
Читати далі...
.

 

Вагон №18

     Один мій добрий друг подав колись цікаву ідею: настільки подовжити пасажирські потяги, щоб локомотив розміщувався на станції призначення, а останній вагон – на станції відправлення. Мовляв, тоді ніхто не спізнювався б на поїзд, а постійні ходіння людей вагонами нарешті не виглядали б такими безглуздими.

     Ясна річ, це був жарт. Люди ходять у поїздах завжди, і завжди їм здається, що від їхнього крокування поїзд рухається швидше, а вони виконують дуже важливу роботу. Ходять люди з різних причин – хто в туалет, хто у вагон-ресторан, хто посмалити у тамбур, хто до знайомих із вагона № 2 у вагон № 18.


     І от ідеш ти ...
Читати далі...
.

 

Ірина ШВЕЦЬ: «Заповнюю життя мистецтвом»

     Один мудрець сказав, що музика своєю мелодією доводить нас до краю вічності і дає можливість протягом кількох хвилин осягнути її велич. Це справді так. Під час прослуховування деяких композицій з’являється почуття ейфорії і повного морального вдоволення; згодом приходить заспокоєння і посилюється відчуття гармонії внутрішнього світу…

     Після таких прекрасних хвилин насолоди мистецтвом по-іншому сприймаєш навколишній світ, людей, почуття... Враження переповнюють, і відчуваєш справжню велич розчиненої у повітрі музики…


     Якраз такі почуття й емоції переповнювали мене під час сольного концерту «Осінній романс» Ірини Швець, професійної оперної співачки, а також доцента ...
Читати далі...
.

 

Сходинками до професії

     В Інституті педагогіки і психології ініціативи кафедри педагогіки і методики початкового навчання відбувся  тиждень педагогіки, присвячений річниці  від дня народження Василя Сухомлинського.

     Зокрема, за участю викладачів, студентів, вчителів міста й області пройшли щорічні регіональні педагогічні читання «Реалізація ідей В.О. Сухомлинського в практиці роботи сучасної початкової школи». За підсумками цього форуму заплановано видання шостого збірника студентських статей.


     - Такі посібники є корисними як для вчителів-початк ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 ... 287 288 289 290 291 ... 294 295 »


Головне Меню





Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту













Пошук



Погода у Вінниці



Опитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0