Неділя ,24.6.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
«І ЗУСТРІЛАСЬ ПОЕЗІЯ З МУЗИКОЮ»

Зустріч з письменницею Галиною Рибачук-Прач відбулася в читальній залі бібліотеки у межах засідання клубу «Автограф». Учасниками заходу стали студенти педуніверситету, бібліотекарі, викладачі, а також поетеса, композитор й автор-виконавець Вероніка Остапчук, організатор спільноти «Імпреза» Ірина Федорчук.

Письменниця розповіла про свої збірки, а також продекламувала деякі вірші. Зокрема, творча праця «Герої Майдану» – присвята Небесній Сотні, яка складається з розповідей про кожного з них. Також авторка розповіла про серію власних дитячих збі ...
Читати далі...
.

 

ВІННИЦЬКИЙ СУД ВІДКРИТИЙ ДО СПІВПРАЦІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Студенти-журналісти 1ЖБ групи завітали до Вінницького адміністративного апеляційного суду в межах вивчення навчальної дисципліни «Політологія».

– Активна комунікація є пріоритетом у діяльності нашого суду. Особливо важлива взаємодія з юним поколінням, адже юридично грамотна та обізнана молодь – це вирішальний крок до розвитку в Україні громадянського суспільства та становлення правової держави», – зазначила начальник відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Олена Мілієнко.

...
Читати далі...
.

 

ЗВИЧАЙНА ВОДА ЧИ АНТИДЕПРИСАНТ?

Чи знаєте, що задля подолання втоми й депресії, варто випити склянку простої води? Можливо, це звучить не надто переконливо, але не будемо суперечити істині.

Варто зазначити, що рідина нормалізує функцію кишечника та відновлює водний баланс організму. Незамінна, якщо прагнете зовнішньої та внутрішньої краси. Чисту воду потрібно пити під час прийому їжі, оскільки та ефективно засвоює жири.

Склянка теплого джерельного напою вр ...
Читати далі...
.

 

Анонімний лист для Романа (1ЖА)

«Знаєш, ми майже незнайомі… І все ж пишу анонімного листа саме тобі. Ще влітку, під час вступної кампанії, я помітила тебе в юрбі. Авжеж, таку харизму важко не побачити.

Літо, очевидно, дійсно додало своїх фарб в нашу зустріч. Але я не писатиму листа кохання. Лише згадаю твою постать у своїх думках та викладу це на папері.

Чи хочу бути з тобою? Залишу це місце іншим. Та все ж твій голос хо ...
Читати далі...
.

 

ВСУПЕРЕЧ ЗАБОРОНАМ, ПОРУЧ ІЗ КОХАННЯМ

Що буде, якщо не зможеш торкнутися жодного предмета із зовнішнього світу? Не зробиш ковтка свіжого повітря. Жоден промінь сонця не зігріє твого обличчя, а сусідський хлопчисько ніколи не поцілує тебе. Неймовірна історія кохання Медді (роль якої зіграла Аманда Стенберг), та Оллі (Нік Робінсон) зображена у фільмі «Увесь цей світ».

Головні герої – розумна й допитлива 18-річна дівчина з багатою уявою, яка не може вийти за межі герметично зачинених кімнат свого будинку, та її сусід, котрий не дозволить хворобі дівчини стати на заваді їхнім стосункам. ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 5 6 ... 290 291 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 12


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0