П`ятниця ,19.10.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2017 » Листопад » 12 » Ірина ХОЛКОВСЬКА: «НАМАГАЙТЕСЯ ТОРКНУТИСЯ СЕРЦЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ»

16:39
Ірина ХОЛКОВСЬКА: «НАМАГАЙТЕСЯ ТОРКНУТИСЯ СЕРЦЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ»


Вона народилася в м. Жмеринці у родині військовослужбовця й учительки. Батьки прагнули, щоб дочка з дитинства займалася музичним мистецтвом. Дівчинка не хотіла їх розчаровувати, тому записалася на уроки співу.

Саме в хорі Ірина відчувала захоплення і задоволення, коли займалася разом із друзями. Ще одним хобі була література. Любов до поезії прищепила перша наставниця – Надія Вітковська, заслужений вчитель України. Вона показала, як можна помічати дрібниці, прислуховуватися до прекрасного, володіти зв’язним мовленням.

Вищу освіту Ірина здобувала у Вінницькому педінституті. Отримала кваліфікацію вчителя російської мови та літератури. Про студентське життя згадує з особливим трепетом. Розповідає, що тоді всі були в комсомолі й вона входила до складу культмасового сектора. Запам'яталися вечори зі свічками, читанням віршів біля вогнища під музику. Також із вдячність розповідає про викладачів, які допомагали у фаховому становленні й саморозвитку.

Закінчила педагогічний, працювала викладачем у фізико-математичній гімназії № 17 м. Вінниці під керівництвом Олександра Соловйова, захистила дисертацію, здобула ступінь кандидата педагогічних наук. Завдяки йому отримала досвід роботи з дітьми різних вікових категорій. «Підлітки – це один стиль спілкування, а от зі старшими треба комунікувати про життя, проблеми, рекомендувати літературу вищого рівня», – зауважує Ірина Холковська. А й справді, навряд чи діти середньої школи зможуть зрозуміти сенс роману «Майстер і Маргарита» М. Булгакова, творами якого захоплюється викладачка.

Ірина Леонідівна керує науково-дослідницькою роботою бакалаврів, магістрів, аспірантів. Підготувала чотирьох кандидатів педагогічних наук. Попри чималу зайнятість, приділяє значну увагу сім’ї, знаходить сили бути оптимісткою, люблячою мамою, щирою подругою для своїх вихованців. Крім того, любить займатися шиттям, зокрема вишивати пейзажі, особливо квіти. На запитання, що потрібно сучасним студентам педагогічного, з упевненістю відповідає, що кожному необхідно повсякчас розвивати ораторське мистецтво.

Дар’я БОГАЧУК

 


Категорія: Обличчя | Переглядів: 136 | Додав: Gandziuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Ім`я *:
Email *:
Код *:


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 14


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0