Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2011 » Листопад » 7 » СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

02:47
СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

У нашому університеті в рамках ІІ Профспілкової спартакіади пройшли змагання серед жіночих команд інститутів та факультету з волейболу. Команді ПГФ (4 місце) зарахували технічну поразку через неявку на гру з ІППМ (3 місце).

У фіналі була запекла боротьба між ІФЖ та ІМФіТО. Перемогу здобула команда ІМФіТО у такому складі: Аліна Одінцова (капітан), Юлія Пандіна, Альона Яворська, Аліна Яворська, Віта Заляка, Оксана Дрозда, Ірина Бурлачук, Марія Роговська. Відповідно, команда ІФЖ зайняла другу сходинку п’єдесталу.

Команди були нагороджені грамотами, солодкими подарунками, а переможці – грошовою премією.

Ігор СТАСІЄНКО

***

Нещодавно спортивний клуб «Нокаут» зібрав вінницьких шанувальників репу. Завдяки цим змаганням про себе заявили дуже багато молодих, талановитих реперів-початківців. Серед них був студент нашого університету – Ярослав Чакір (інститут іноземних мов, 4 курс).

***

На початку листопада відбулися змагання за Кубок області з паверліфтингу. Маємо такі результати: Володимир Добринюк (випускник) посів 1 місце, Максим Клансатий (ІФВіС, 4 курс) – 1 місце, Денис Клансатий (3 курс, ІФВіС) – 2 місце, Володимир Сітко (ІІМ, 3 курс) – 3 місце.

У найменшій ваговій категорії (59 кг) Сергій Кондратюк (4 курс, ІФВіС) виборов 1 місце. Тренер – канд. пед. наук, МС з паверліфтингу та гирьового спорту, ст. викладач кафедри фізичного виховання А.С. Кошолап.

Інна ЖМУРКО

***

У жовтніпроходили змагання зі спортивного плавання за кубок Вінницького міського палацу дітей та юнацтва. У складі 20 спортсменів у них брала участь команда ІФВіС. Чемпіонами змагань стали: Дмитро Стеблюк (3-Б), Сергій Костенко (2-Б) та Віталій Картовий (майстер спорту з плавання, 1-Б). Також чоловіча команда стала переможцем у комбінованій естафеті. У складі команди виступали Дмитро Стеблюк, Сергій Костенко, Віталій Картовий та Владислав Герасименко. Тренерський склад: доц. В.В. Романенко, асп. І.В. Грузевич.

Інна ЖМУРКО

***

Нещодавно у Вінниці відбувся Чемпіонат області зі спортивного орієнтування «Закриття сезону». Змагання тривали два дні. Спершу спортсмени орієнтувалися в урочищі поблизу «Водоканалу», а потім – у житловому мікрорайоні «Поділля». Представники нашого університету Володимир Бездітний (1 курс, ІФВіС) та Марія Соколовська (1 курс, ПГФ) двічі посідали призові місця у своїх вікових категоріях.

Категорія: Спортивний щоденник | Переглядів: 642 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0