Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2012 » Лютий » 14 » СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

02:22
СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

Дівчата-спортсменки відстоювали честь університету під час змагань з волейболу за програмою Х літньої універсіади Вінниччини серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Наш педагогічний представляли дві команди: ІФВіСу та міжфаку. За результатами боротьби команда ІФВіС зайняла п’яте місце, а міжфакультетська збірна опинилася на третій сходинці.

***

У спорткомплексі нашого університету відбулись змагання з баскетболу серед чоловіків у рамках ІІ Профспілкової спартакіади. Найсильнішими виявилися баскетболісти Інституту історії, етнології і права, другу сходинку посіли студенти Інституту математики, фізики і технологічної освіти, третіми стали юнаки з Інституту філології й журналістики.

Ігор СТАСІЄНКО

***

У грудні проходили змагання з шахів серед студентів, які проживають  в гуртожитку №2. За результатами 1 місце посів Віталій Іванчишин (4 курс, ІІЕП), 2 місце – Анатолій Гетьман (ОКР «спеціаліст», ІФЖ), 3 місце – Андрій Кирильчук  (1 курс, ІФЖ). Серед  дівчат 1 місце зайняла Ольга Токарчук (2 курс, ІФЖ), 2 місце – Юлія Коношевич  (2 курс, ІФЖ).

Керівник шахової команди університету – М. Миронюк.

***

Мешканці гуртожитку №2 проводили змагання з дартсу. Серед  дівчат 1 місце дісталося Світлані Созанській, 2 місце – Катерині Павленко, 3 місце – Юлії Лісовій. Серед хлопців першість зайняв Віталій Іванчишин, 2 місце – Анатолій Гетьман, 3 місце – Руслан  Кучерук.

***

Відбулися змагання з настільного тенісу (керівник – В. Кузьмік). Серед дівчат 1 місце зайняла Алла Савчук (4 курс, ІФЖ), 2 місце – Вікторія  Ставничук (5 курс, ІФЖ), 3 місце – Діана Юзвак (2 курс, ІФЖ). Серед  хлопців 1 місце посів Юрій Юрчак (4 курс, ІФЖ), 2 місце – Віталій Іванчишин (4 курс, ІІЕП), 3 місце – Євгеній Цибрій (1 курс, ІФЖ).

***

У межах II Профспілкової спартакіади в тирі університету відбулись змагання зі стрільби. Серед чоловіків, що здійснювали постріли з ГП-1 (гвинтівка пневматична) 1 місце зайняв Сергій Ружицький (4 курс, ІППМ), 2 місце – Дмитро Гирич (2 курс, ІФЖ), 3 місце – Віктор  Постоловський (2 курс, ІІЕП). Серед жінок першість посіла Ольга Педос (2 курс, ІІЕП), 2 місце дісталося Ірині  Васильській (КМС, 2 курс, ІППМ), 3 місце – Вікторії  Кориницькій (1 курс, ІППМ).

Серед чоловіків, які стріляли з пістолета ПП-1: 1 місце – Ярослав Кащук (КМС, 1 курс, ІМФіТО), 2 місце – Дмитро Стратій (ІМФіТО), 3 місце – Сергій Руснак (викладач ІФЖ). У командному заліку першість вибороли спортсмени ІІЕП, 2 місце – ІППМ, 3 місце – ІМФіТО, на четвертій сходинці  опинився ІФЖ, на п’ятій – ПГФ. Приємно відзначити, що у змаганнях взяла участь проректор з наукової роботи університету, проф. Ірина Руснак, яка також показала гарні результати.

***

У змаганнях з баскетболу юнаки з Інституту філології й журналістики з рахунком 32:38 перемогли хлопців з природничо-географічного факультету.

***

На початку грудня стартували змагання з гандболу за програмою Х літньої універсіади Вінниччини серед ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. У них брали участь команди ВДПУ, ВНТУ, ВТЕІ, ВНАУ. Спортсмени нашого університету посіли 1 місце, 2 місце виборов ВНТУ, 3 місце дісталося ВТЕІ, а четверте – ВНАУ.

Інна ЖМУРКО

Категорія: Спортивний щоденник | Переглядів: 726 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1