Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2012 » Грудень » 15 » СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

05:08
СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

Нещодавно відбувся 13-ий тур відкритого чемпіонату Вінницького району з футболу. Змагалися дві команди: ФК «Тростянець» та ФК «Десна» Сиваківці. Гра відбулась за складних природних умов, але результат матчу відповідав дійсності. Господарі перемогли з рахунком 2:1. У складі ФК «Тростянець» брав участь студент нашого університету Назар Олійник (ІФВіС, 4 курс).

***

У смт. Томашпіль проводилися змагання з гандболу, в яких брали участь 6 команд: «Вечірня Вінниця», ВДПУ, ВНТУ, ДЮСШ з Томашполя, Немирова і збірна команда с. Гнаткова. До складу команди нашого університету увійшли юнаки з інституту фізичного виховання і спорту: Євген Бойко (4 курс), Павло Качур (4 курс), Артем Папулов (4 курс), Артем Чеботарьов (3 курс), Ярослав Лисак (1 курс), Костянтин Вознюк (1 курс), Сергій Пекний (2 курс). Тренер – Наталя Свірщук.

Результати стикових ігор: ВДПУ – ВНТУ (32:13), ВДПУ – с. Гнатків (21:15); півфінал: ВДПУ – ДЮСШ смт. Томашпіль (27:8); фінал: ВДПУ – «Вечірня Вінниця» (22:19). Варто відзначити, що вперше команда «Вечірня Вінниця» поступилася команді ВДПУ. Отож, маємо такі загальні місця: ВДПУ – 1 місце, «Вечірня Вінниця» – 2 місце, ДЮСШ смт. Томашпіль – 3 місце, с. Гнатків – 4 місце, ВНТУ – 5 місце, ДЮСШ м. Немирів – 6 місце.

***

На першості Вінницької області з кульової стрільби студентка 1 курсу ІФВіС, майстер спорту Олена Лєснікова зайняла 3 місце. Добрі результати показали: Ірина Васильська (КМС, ІППМ), Олександр Рудий (1-ий розряд, ІФВіС), Ольга Педос (3 курс, ІІЕП).

***

У Вінниці пройшов Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед молоді на гран-прі «Кубок Поділля». Людмила Василюк (МСМК – майстер спорту міжнародного класу) виграла 2 перших місця та здобула «Кубок Поділля».

***

У Львові проходили змагання з кульової стрільби, де студентка нашого університету Олена Лєснікова (1 курс, ІФВіС, МС) виборола 1-е почесне місце!

***

Наприкінці осені проходив відкритий Чемпіонат України зі стрільби, у якому взяли участь білоруси, молдовани та українці. Чемпіонкою стала студентка 4 курсу, ІМФіТО Дарина Мустафаєва (КМС).

***

На початку грудня відбулась Першість першокурсників з кульової стрільби, присвячена 100-річчю університету. 1 місце зайняла команда ПГФ, 2 місце ІІЕП, 3 місце – ІМФіТО. Серед хлопців 1 місце посів Максим Непомнячий (ІМФіТО), 2 місце – Валерій Кравець (ПГФ). Серед дівчат 1 місце – Ганна Старинчук (ІППМ).

Інна ЖМУРКО

Категорія: Спортивний щоденник | Переглядів: 580 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0