Неділя ,18.11.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2017 » Вересень » 8 » ВІК ЖИВИ – ВІК НАВЧАЙСЯ

20:26
ВІК ЖИВИ – ВІК НАВЧАЙСЯ


Урочисте засідання вченої ради з нагоди 100-річного ювілею видатного викладача фізики, колишнього проректора з науково-навчальної роботи Василя Носолюка відбулося у Вінницькому педуніверситеті.

За плечима 100 років нелегкого, сповненого випробувань життя, 40 із них – наукової роботи на кафедрі фізики і методики навчання фізики, астрономії.

Навколо Василя Микитовича сформувалася когорта вірних друзів, соратників, однодумців. Під час засідання панувала тепла, родинна атмосфера. Вітали та вручали подарунки як колеги, так і представники Вінницької міської адміністрації.

Членами вченої ради було одноголосно вирішено: присвоїти звання почесного працівника Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Василю Носолюку. Ювіляр подякував присутнім, поділився цікавими історіями зі свого життя, побажав усім міцного здоров’я й добра на життєвому шляху.

Період наукової діяльності викладача ознаменувався високою продуктивністю, про яку красномовно свідчить велика кількість наукових статей та посібників з фізики. Подолати безліч життєвих випробувань у важкі роки голодомору, Другої світової війни, перейти сторічний рубіж допомогли стійкість, впевненість, наполегливість і, звичайно, заняття спортом. Ранкова зарядка та 10-кілометрові літні пробіжки стали невід’ємною частиною його життя.

Василь Микитович є майже ровесником нашому університетові. Віримо, що він відсвяткує ще не один ювілей і надалі демонструватиме колективу викладачів та студентів приклад, гідний для наслідування.

Власкор

 


Категорія: Життя зблизька | Переглядів: 121 | Додав: Gandziuk | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0

Ім`я *:
Email *:
Код *:


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 14


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0