ОСТАННІ НОВИНИ |
00:30 | |
СТРУКТУРНА РЕЛАКСАЦІЯ В ТВЕРДИХ ТІЛАХ – під такою назвою в останні травневі дні на базі нашого університету проходила IV Міжнародна науково-практична конференція, співорганізатором якої виступив інститут математики, фізики і технологічної освіти. Цей науковий форум видався представницьким, адже цьогорічна тематика зацікавила більше 300 вчених, серед яких 4 академіки і 5 член-кореспондентів з 13 країн світу (Узбекистан, Німеччина, Словаччина, Польща, Китай, Іспанія, Алжир, Грузія та ін.). Під час пленарного та секційних засідань розглядались релаксаційні явища у металах і сплавах, релаксаційні процеси у матеріалах зі складною морфологією (композити, полімери, наноструктурні і аморфні матеріали), структурна релаксація у напівпровідниках і діелектриках, розсіювання енергії конструкційними матеріалами тощо. У перервах між диспутами, дискусіями, стендовими доповідями гостям навчального закладу було запропоновано екскурсії до пам’яток історії та культури обласного центру, а також презентовано найбільший у світі річковий світломузичний фонтан «ROSHEN» на Південному Бузі. Вл. інф.
ПОЧЕСНІ ДОКТОРИ У нашому педуніверситеті започатковано нову традицію – присвоєння звання «Почесний доктор». Першими такої відзнаки удостоїлись: дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України Іван Андрійович Зязюн і польський професор з Жешувського університету Еугенія Івона Ляска за їхній вагомий внесок у розвиток освіти в Україні та Польщі. Вл. інф.
ОСВІТНІ НОВАЦІЇ ТА МОДЕРН 14-16 травня відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», яку організували провідні вчені Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та нашого навчального закладу. На пленарному засіданні учасників привітали перший проректор університету, доцент С. Гусєв, начальник управління освіти і науки, кандидат технічних наук І. Івасюк. Понад 400 науковців і практичних працівників освіти (керівники ЗОШ Вінниці, ПТНЗ і ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області) взяли участь в обговоренні найважливіших проблем освітянської галузі: використання сучасних інформаційних технологій на базі комп’ютерної техніки, глобальна мережа Інтернет та використання соціальних мереж і сервісів Інтернету, відкрита та дистанційна освіта, медійна освіта, інноваційні методики в підготовці фахівців, педагогічна майстерність, креативність і творчість педагога тощо. Гостям було презентовано два збірники наукових праць, в яких опубліковано понад 200 доповідей та матеріалів конференції, які надійшли з дев’яти країн: України, Росії, Білорусі, Польщі, Молдови, Словаччини, Німеччини, Норвегії, Китаю. Після офіційної частини, а також роботи науковців у тематичних секціях, для усіх було проведено насичену культурну програму, екскурсії, концерт, розгорнуто виставку художньої і технічної творчості студентів та співробітників інституту математики, фізики і технологічної освіти. Вл. інф. | |
|
Всього коментарів: 0 | |