П`ятниця ,14.6.2024
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Майстер-клас
ЖМЕРИНСЬКІ ШКОЛЯРІ СЛУХАЛИ ПРО ЖУРНАЛІСТИКУ

До Вінницького педуніверситету на кафедру журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю завітали учні 6-10 класів Жмеринської загальноосвітньої школи №3.

Діти відвідують гурток «Життя у фокусі», де вивчають основи журналістики та пишуть свої матеріали в газети «Шпаргалка» та «Дзвіночок». Керівник гуртка – знаний на Вінниччині журналіст Олександр Яремчук. Викладачі кафедри Сергій Гальчак, Віталій Гандзюк, Марина Дяченко розповіли гостям про навчання в університеті, як проходить практика у ЗМІ та презентували відеофільм про факультет.

...
Читати далі...
.

 

СВІТЛАНА ГЕРУК ПРЕЗЕНТУВАЛА РАНКОВЕ ШОУ «СВІТАНОК»

До Вінницького педуніверситету завітала колишня студентка кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, а сьогодні координатор ранкового шоу «Світанок» на телеканалі «ВІТА», ведуча рубрики «Модна справа» та «Віта-тур» Світлана Герук.

Знайомство з майбутніми колегами гостя розпочала з розповіді про перші кроки в здобутті фаху журналіста. За словами Світлани Герук, шлях до професіоналізму лежить через наполегливість та, передусім, практику. Координатор одного з провідних шоу на вінницькому телеканалі зізналася, що за ро ...
Читати далі...
.

 

ЮЛІЯ СИЧ РОЗПОВІЛА ПРО "ПРЯМИЙ" ТЕЛЕКАНАЛ

Майстер-клас вхідного редактора телеканалу «Прямий» Юлії Сич для студентів-журналістів I та II курсів.

За словами пані Юлії, «Прямий» канал з’явився в ефірі 24 серпня 2017 року, на День незалежності України. За цей час уже встиг знайти свою аудиторію серед решти інформаційних телеканалів України, поряд із «112 Україна» та «Newsone».

...
Читати далі...
.

 

МАЙБУТНІМ ЖУРНАЛІСТАМ РОЗПОВІЛИ, ЯК ПРАВИЛЬНО ПИСАТИ ПРО КОНФЛІКТИ

Семінар «Висвітлення конфліктів: стандарти журналістської діяльності», організований Академією української преси, відбувся 1 березня. Студенти першого та другого курсу спеціальності «Журналістика» стали учасниками заходу.

Тренерами та експертами були: виконавчий директор Академії української преси Андрій Коваленко, фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий, медіатренер, кандидат філологічних наук, асистент періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Юричко.

...
Читати далі...
.

 

Андрій КУЛИКОВ: «СЕРЕД УСІЄЇ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ХОЧЕТЬСЯ ЧОГОСЬ СВІТЛОГО»

Національна журналістська премія «Media etc.» спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 1 березня представили медіадиспут «Сучасні медіа: тенденції, популярність і боротьба з фейками». Не тільки фахові медійники, а й студенти-журналісти першого курсу Вінницького педуніверситету взяли участь у заході, спікером якого став відомий журналіст Андрій Куликов.

Спираючись на досвід роботи у ЗМІ, медійник зміг детально роз’яснити причини та наслідки впливу фейкових новин на суспільство, керуючись діяльністю еко ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 11 12 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0