П`ятниця ,14.6.2024
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Із потоку новин
ІЗ ПОТОКУ НОВИН

Презентація освітніх програм університетів та коледжів Канади відбулася в мистецькому центрі. Захід організований Міжнародним освітнім агентством ICEA, яке допомагає абітурієнтам обрати бажаний заклад вищої освіти та вступити до нього.

Студенти мали змогу поспілкуватися з представниками університетів Торонто, Ванкувера, Кінгстона. Вони розповіли про особливості їхніх навчальних закладів та обов’язкові умови для вступу. Однією з найголовніших умов є вільне володіння англійською ...
Читати далі...
.

 

ЕКОНОМІЧНА ГРА ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ

Зустріч представника організації «Fundacja Wolność i Demokracja» Марії Козирської та віце-консула Польщі з політичних питань Агнєшки Гуральської зі студентами спеціальності «Філологія. Українська мова і література» з предметним напрямом «Польська мова» відбулася на факультеті філології й журналістики імені Михайла Стельмаха.

Польська організація «Fundacja Wolność i Demokracja» співпрацює з багатьма навчальними закладами України, проводячи знайомство з історичним розвитком економіки Польщі. У Вінницькому педуніверситеті була проведена лекція на ...
Читати далі...
.

 

ІНФОРМАЦІЙНА ПРОГРАМА "ЕПІЗОДИ" 30 ГРУДНЯ 2018 Р.

На YouТube-каналі Вінницького педуніверситету останній у 2018 році випуск підсумкової інформаційної програми «Епізоди». Якими подіями запам’ятається передноворічний тиждень розкажуть студенти-журналісти. В студії Яна Петрівська.

.

 

ІНФОРМАЦІЙНА ПРОГРАМА "ЕПІЗОДИ" 15 ГРУДНЯ 2018 Р.

Про останні події, що відбулися в Вінницькому педуніверситеті, дивіться у підсумковій інформаційній програмі «ЕПІЗОДИ». До ефіру її підготував творчий колектив студентів-журналістів ВДПУ. У студії – ведуча Дар'я ІСАЧЕНКО.

 

.

 

Інформаційна програма "ЕПІЗОДИ" 07 12 2018

Про останні події, що відбулися в Вінницькому педуніверситеті, дивіться у підсумковій інформаційній програмі «ЕПІЗОДИ».

До ефіру її підготував творчий колектив студентів-журналістів ВДПУ. У студії – ведуча Юлія ДОНЧЕНКО. Керівник проекту Віталій Гандзюк.

.

 

1 2 3 ... 27 28 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0