П`ятниця ,14.6.2024
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Потаємне
Анонімний лист для Романа (1ЖА)

«Знаєш, ми майже незнайомі… І все ж пишу анонімного листа саме тобі. Ще влітку, під час вступної кампанії, я помітила тебе в юрбі. Авжеж, таку харизму важко не побачити.

Літо, очевидно, дійсно додало своїх фарб в нашу зустріч. Але я не писатиму листа кохання. Лише згадаю твою постать у своїх думках та викладу це на папері.

Чи хочу бути з тобою? Залишу це місце іншим. Та все ж твій голос хо ...
Читати далі...
.

 

МУЗИКА ПЛОЩІ

Я наче ще одна металева скульптура, що примостилася на площі. Стою незворушно, вдивляючись у простір. Як скульптура, але гаряча та жива. Жива настільки, щоб усвідомити та спробувати осмислити все те, що за короткі миті народжується та помирає довкола мене, а потім оживає знову.

Ні тобі, металевий поете, ні тобі, порожній маестро, цього не зрозуміти, не усвідомити, не побачити. Ваш погляд не торкнеться низького зимового неба, вії не опустяться, захищаючи очі від вітру, який схиляє беззахисно оголені дерева до землі. Не вловите ...
Читати далі...
.

 

МАГІЯ СІЧНЯ

Тихий вітер за вікном щось нашіптує одинокій пташці. Будинком розноситься запах мандаринів та хвої. Поспішати нікуди. Можна поніжитися під теплою ковдрою та помріяти про своє. Та ось двері відчиняються, до кімнати входить мама: «Доню, прокидайся. Ходімо снідати». Який чудовий ранок. Це найкращий ранок за декілька останніх місяців.

Підіймаєшся з ліжка в чудовому настрої. Мерщій біжиш до столу, де зібралася родина. Переповнює бажання розповісти як сильно всіх любиш. Це відчуття щастя. Саме того світлого почуття, до якого прагнуть люди. Ми спілкуємося, слухаємо веселі історі ...
Читати далі...
.

 

ЖАЛІСТЬ НІКОЛИ НЕ СТАНЕ КОХАННЯМ

Із дитинства полюбляємо казки з щасливим кінцем, що супроводжуються весіллям, романтичні мелодрами, захопливі книги, котрі закарбовуються в нашій свідомості та спонукають до пошуків принца на білому коні. Свідомо чи на рівні підсвідомості шукаємо своє єдине кохання, про яке мріємо перед сном і бачимо уві сні.

У наш час частенько кохання плутають з іншими почуттями: закоханістю, пристрастю, захопленням чи жалем. Мабуть, тому, що одне з цих відчуттів здатне перерости в інше. У когось відносини будуються на звичці та прив’язаності до партнера, в інших – на пристрасті й закоханості, яка затьмарює розум і на мить змушує повірити, що це коханн ...
Читати далі...
.

 

НІЩО НЕ ВИСИХАЄ ЛЕГШЕ, НІЖ СЛЬОЗИ

Жінки – дуже цікаві особистості, від яких чоловікам частенько доводиться чути: «Я так втомилася», «Мені все набридло». Не кожен буде вислуховувати раптові істерики обраниці, надавати витівкам коханої особливого значення. Коли жіноча чаша терпіння стає переповненою, нічого не залишається, як закритися в кімнаті, набрати купу хустинок і плакати, звинувативши увесь світ у власних проблемах.

На думку хлопця, дівчина може розплакатися без вагомих на те причин. Така поведінка часто обеззброює, заганяє представників сильної статі в глухий кут. Як говориться: &l ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 14 15 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0