− під такою назвою відбувся університетський симпозіум на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю 16 листопада.
З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку студенти-журналісти 2 курсу представили науково-пошукові роботи, в яких досліджували ЗМІ Вінниччини. Організатори заходу: Віталій Гандзюк, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю та Володимир Каленич, кандидат філологічних наук, доцент кафедри. Модератори: Руслана Богацька, Ольга Крупко, Андрій Макрушин, Ілля Мотричко.
...
Читати далі...
.
|
Редакцію газети «33-й канал» відвідали студенти 1ЖБ групи Вінницького педуніверситету 16 листопада. Із гостями спілкувався головний редактор газети Анатолій Жучинський.
Перш ніж розказати секрети та подробиці професії журналіста, наголосив: «Ваш вибір має бути свідомим, тому що професія журналіста надзвичайно відповідальна.
Від роботи мас-медійників залежить спокій країни: чи буде суспільство обізнаним за
...
Читати далі...
.
|
У межах «Телерадіотижня», який проводила кафедра журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку 15 листопада відбулася зустріч студентів 1 і 3 курсів із журналістом, ведучим шоу «Ранковий часопис», програмним директором Вінницької FM-радіостанції «ТАКТ» Юрієм Квітнем.
Гість розповів про свої перші кроки до омріяної професії, про те, за що він зараз любить свою роботу і як можна отримувати хороший заробіток від захопливої справи.
...
Читати далі...
.
|
Традиційний «Телерадіотиждень» відбувся на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю.
14 листопада студенти-журналісти мали нагоду поспілкуватись з телеведучими інформаційних програм на каналі «ВІТА».
Ірина Дідух та Оксана Святенко розповіли майбутнім медійникам, яким має бути імідж професійного телеведучого та показали на власному прикладі, як правильно виглядати в кадрі. Наголосили на важливості др
...
Читати далі...
.
|
Сьогодні в Україні здобувають освіту багато студентів (близько 60 000 осіб) з різних країн світу в 185 вищих навчальних закладах. Переважно – представники Азербайджану, Туркменістану та Індії. Велика кількість вступає у ВНЗ Харкова, Києва й Одеси. Цьогоріч на навчання до Вінницького педагогічного приїхали китайці.
Як відомо, у Вінниці найбільше студентів-іноземців є в технічному й медичному вишах. Традиційно учительський фах їх цікавить меншою мірою.
...
Читати далі...
.
|
|