ОСТАННІ НОВИНИ |
21:14 «МЕНЮ ЗАМОЖНИХ СТУДЕНТІВ» ВІД МИКОЛИ БАЮРКА | |
![]() Традиційна рубрика «Кулінарні витребеньки» сьогодні представляє спогади про студентське меню голови первинної профспілкової організації Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського Миколи Баюрка. «Був у нас на геофаці такий викладач – Микола Верещагін. Жив у гуртожитку, – згадує Микола Васильович. – Так ось найбільше нам запам’яталися його смакові вподобання: брав скибку хліба, мастив варенням і клав шматочки… сала! І так їв!». Серед меню студентів тоді були популярними смажені на салі яйця й печена картопля (також із цим продуктом). Рецепт Миколи Васильовича годиться або для дуже заможних студентів, або для вихідців із села, де батьки тримають поросят. Бо на нього потрібна дуже велика кількість м’яса. Чим більше, тим смачніше. Отож, рецепт сезонний (для осені чи зими), коли настає час смакувати домашньою свіжиною. Якщо соковитий шматок філе чи реберець не влазитиме в морозильну камеру, а мама надумає занести його на зберігання до сусідів, або ж схоче дати комусь із родичів, то без зайвих роздумів хапайте і везіть до Вінниці. Приїхавши, не спішіть розпаковувати сумку з харчами. Передусім витягніть звідти м’ясо і починайте різати на шматки середнього розміру. Далі потріть декілька середніх морквин і поріжте кубиками три великих цибулини. Знайдіть якнайбільшу сковорідку. Головне, коли будете шукати, не кажіть істинної причини, чому вам вона знадобилася. Чутки про те, що ви привезли й готуєте багато м’яса, швидко розповзуться серед голодних студентів. Власне кажучи, запах почують і так, але тільки на вашому поверсі, сусідні про це не знатимуть. Скажіть, що збираєтеся насмажити гарбузового насіння та пообіцяйте принести жменю. Воно такого інтересу не викличе.
Поки дійдете до кімнати, у вас з’явиться чимало нових друзів. Тут усе просто: відправляєте їх за чашками, натякаєте на те, що «на суху» ваша страва дня «не піде» і робите собі свято. Інструкції на вечір: градус не понижувати, пісні після 23:00 не горлати, на пари зранку з’явитися. Смачного і гарного проводження часу! Смакувала Діана КОЛЕСНИК
| |
|
Всього коментарів: 0 | |