30 березня у Музейно-просвітницькому центрі ВДПУ відбулося справжнє свято дитинства – презентація другої частини трилогії «Гноми з Малих Хуторів» і виставки робіт викладача кафедри художніх дисциплін дошкільної та початкової освіти, майстра авторської ляльки міжнародного рівня, майстра пісочної анімації, дитячої письменниці, художника-ілюстратора, засновниці творчої майстерні «Гадлькопластики» та «Magic Sand».
У 2005 році відбулася перша персональна виставка «Подих Весни» у місті Ямполі, а в 2007 – «Казки Світла».
Феєричне відродження комедії-фарсу «Мужляндія» відбулося у Мистецькому центрі Вінницького педуніверситету. Виставу показали студенти факультету математики, фізики і технологій за участю студентів факультету іноземних мов.
Спектакль вперше побачив світ ще в 1980 році. На фізико-математичному факультеті активно розвивалася самодіяльність, що стала поштовхом до створення драматичної студії «Откровення», керував якою кандидат філософських наук, професор Дмитро Джола. Ідеологом і натхненником була його дружина, професор, доктор педагогічних наук Алла Щербо.
У Вінницькому педагогічному відбулася урочиста церемонія нагородження дипломантів та лауреатів ІІІ Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу для школярів «Шевченкова весна», організаторами якої вже третій рік поспіль є викладачі кафедри української літератури – доц. Віннічук А.П. та доц. Крупка В.П.
Розпочалося святкове дійство символічною композицією «Зоре моя вечірняя» у виконанні народного оркестру народних інструментів та Олени Шинкар.
Аудиторія в гуртожитку №3 Вінницького педуніверситету перетворилася на справжню великодню майстерню. Поринути в атмосферу передсвяткових приготувань вирішили студенти-першокурсники напряму підготовки «Журналістика».
Знаннями ділилася кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри технологічної освіти, економіки і безпеки життєдіяльності Ірина Савчук.
Вона розповідала про особливості українського писанкарства, до
... Читати далі... .
У Вінницькому педуніверситеті 18 березня відбувся перший регіональний фестиваль красномовства LogoFest, котрий організувала керівник освітнього проекту Школа розвитку мовлення «LogoClub» Альона Король.
Із вітальним словом до присутніх звернулася ректор педуніверситету Наталія Лазаренко: «Красномовство – це шлях пізнання, самоутвердження і власного становлення як особистості, шлях професійного зростання, подолання внутрішніх страхів перед публікою. Ми недаремно погодилися співпрацювати з організаторами, адже також навчаємо майбутніх педагогів майстерно володіти сло
... Читати далі... .