Тижні моди, вічні переїзди з однієї країни в іншу, робота на камеру, співпраця з найвідомішими професійними фотографами, візажистами та стилістами, слава, визнання. Та чи легко здобути таку бажану і таку «дівчачу» професію, якщо ти маєш лише тендітне тіло, довгі ноги і миле личко? Або ж параметри 90-60-90? Аж ніяк. Цей стереотип закладений «диванними експертами».
Риси обличчя повинні вирізняти тебе серед сотень принадних красунь. До того ж професія моделі передбачає вічну роботу над собою. Як внутрішньо, так і зовнішньо. Ти повинна бути готовою до всього: перебувати у від’їздах упродовж року з країни в країну, приїжджати додому на кілька годин, аби побачитися з рідними, цілий день просидіти
... Читати далі... .
«Благодійний фонд "Подільська громада" у контексті розв'язання актуальних проблем сьогодення» – під такою назвою відбулася прес-конференція, організована студентами-журналістами 4 курсу Вінницького педуніверситету в межах вивчення дисципліни «Прес-служби та інформаційні агентства» (доц. В. О. Гандзюк). До обговорення запросили виконавчого директора БФ «Подільська громада» Андрія Дручинського. Детальніше у відеосюжеті Марини Дяченко.
Церемонія нагородження найкращих фільмів кінофестивалю «Кіномедіа» про вплив ЗМІ на соціум та діяльність журналістів відбулася в Києві 23 грудня. Із понад 40 презентованих фільмів, об'єднаних однією темою «Роздягни медіа в кіно», переможців визначали за 5 основними номінаціями: «Експериментальне кіно», «Ігрове кіно», «Анімаційне кіно», «Документальне кіно», «Глядацькі симпатії».
Фестиваль існує вже шість років. Щороку як професійні режисери, так і початківці
... Читати далі... .
23 грудня в межах вивчення навчальної дисципліни «Техніка мовлення» (викладач – доц. Гандзюк В.О.) студенти 1 курсу напряму підготовки «Журналістика» Вінницького педуніверситету підготували передноворічну літературно-музичну композицію «Світське життя».
У заході, що проходив у формі залікової роботи, взяли участь всі першокурсники. Кожен виконував свою особливу роль. На імпровізованій сцені майбутні володарі думки, слова та пера читали різножанрові вірші, байки, співали пісень, демонстрували вправність у різноманітних сценках, грали КВН, емоційно розповідали анекдоти, гуморески.
Студенти-філологи 3 курсу Вінницького педуніверситету підготували оригінальне заняття на тему «Веснянкові хороводи». Сценарій заходу розробив викладач Віктор Косаківський в межах навчальної дисципліни «Етнографія України».
Організатором та режисером свята був Євген Лук’янюк. Участь у дійстві взяли: Андрій Успєхов, Дар’я Рачинська, Надія Ткачук, Ірина Чередніченко, Максим Гронський, Карина Муравська, Юлія Савюк, Юлія Кравченко, Катерина Ємець, Олена Колісник, Мар’яна Деблова та Тетяна Субота.