Лекція-презентація книги «В очікуванні копірайтера» відбулася на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю на занятті із дисципліни «Спічрайтинг та копірайтинг» 14 грудня.
У межах свого туру університетами України копірайтерка креативного агентства «Arriba!», лекторка Школи реклами і дизайну «Багаж» та багатьох інших платформ, координаторка «Центру літературної освіти» в Харкові Стаська Падалка зі студентами-журналістами та рекламістами поділилася досвідом роботи у сфері копірайтингу й пояснила основні обов’язки прац
... Читати далі... .
На кафедру журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю завітав Руслан Кухарчук – президент міжнародної громадської журналістської організації «Новомедіа», який тривалий час був головним редактором телеканалу «2+2», працював у газеті «Столичные новости», 11 років очолював християнську газету «Камінь наріжний».
Це людина, яка нині професійно займається і політичною, і християнською журналістикою. «Новомедіа» – об'єднання людей, засноване на духовній єдності та фахових інтересах.... Читати далі... .
Проблеми із поширенням неправдивої інформації в ЗМІ та її вплив на розуміння ситуації суспільством загострилося останніми роками. Звідси й постала нагальна потреба обговорення й викорінення фейків із матеріалів мас-медіа.
Громадська організації «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо» у 2016 році заснували Національну премію для медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в ЗМІ «Media etc.», презентація якої відбулася в конференц-залі вінницького готелю «Франція» 7 грудня.
... Читати далі... .
У межах вивчення дисципліни "Журналістські професії" у Вінницькому педуніверситеті відбулася зустріч редакторів інтернет-видань "Вінниця ОК" Світлани Вишневської та "Вінниця.інфо" Анни Гаращук зі студентами другого курсу спеціальності "Журналістика".
Гості розповіли про специфіку функціонування інтернет-видань, їхнє місце серед сучасних ЗМІ, структуру сайтів.
Майстер-клас від білоруського фотографа-аматора Миколи Лінніка відбувся у Вінницькому педуніверситеті 27 листопада. Розпочалася розмова з того, що гість розповів присутнім студентам-журналістам та студентам-рекламістам про свої перші кроки у творчому захопленні фотографією. Бажання фотографувати з'явилося у Миколи ще в дитинстві, коли його старшому брату батьки купили фотоапарат.
Так склалось, що закінчивши Мінський радіотехнічний університет, Микола Ліннік майже все життя пропрацював радіотехніком, але займатися фото він ніколи не полишав. Його роботи демонструвалися на виставках у Мінськ
... Читати далі... .