«Нема цвіту білішого, як цвіт на калині. Нема в світі ріднішого, як мати дитині»
У травні, коли природа Мати виряджає свою доню Землю в пишному вбранні весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській любові та самопожертві – відзначають День Матері. Історія міжнародного святкування Дня Матері бере свій початок з 1914 року. Українці вперше відзначили цей день у 1928 році в Канаді, де його провів Союз українок. День Матері став повноцінним святом Ук
...
Читати далі...
.
|
Свіжий шашличок власного приготування, вогнище, весела компанія, пісні під акомпанемент гітари – і все це на лоні матінки- природи… До нас прийшов травень – гайда на «травнівки»!
Що-що, а відпочивати студенти люблять, до того ж, для цього діла час завжди знайдеться! Кожен поважаючий себе студент такої можливості нізащо не пропустить. Та ще й коли погода так і кличе потішитись по-справжньому сонячними днями, як кажуть, «гріх» цим усім не скористатись. І правильно! Адже чим, як не святами та весело проведеним часом у колі улюблених друзів, можуть запам’ятатись золоті роки молодого життя? Та чому лише про нас? Ця примха властива будь-якому віку!
...
Читати далі...
.
|
Кажуть, що футбол – це не дівоча справа! А я з цим не погоджуюсь і намагатимуся довести вам протилежне. Я знайома з однією дівчиною, яка майже половину свого життя професійно займається цим енергійним видом спорту.
Юлія Андріященко - студентка 1 курсу спеціальності „Журналістика” нашого університету, чудова дівчина, справжня подруга для своїх друзів і просто цікава, весела та життєрадісна людина. Спілкування з нею для мене було великою радістю.
– Чому ти вирішила займатися саме футболом? &n
...
Читати далі...
.
|
Освіта – невід’ємна частина нашого життя. Саме заради належної освіти абітурієнти сидять ночами і «гризуть граніт науки». У школі вже з 4-го класу нас починають переслідувати екзамени, тести, контрольні, які перевіряють знання, здобуті упродовж того чи іншого періоду навчання. Виникає запитання: чи варте це все таких титанічних зусиль?
Звичайно, у кожного є своя відповідь і своя думка з цього приводу. Я майже впевнена, що кожен третій погодиться, що потрібно щось змінювати, проводити освітні реформи. Хоча, спостерігаючи за нинішньою непостійною владою, сміливо можна запевнити, що реформи не є доцільними у такій ситуації. Варто лише зазначити,
...
Читати далі...
.
|
Якщо раніше куріння називали шкідливою звичкою, то сьогодні нікотинову залежність відносять до патологічних станів, які необхідно діагностувати і лікувати.
Поширення тютюну почалось ще у 5000 р. до н. е. Упродовж наступних тисячоліть тютюн „мандрував” по Західній півкулі, досягнув усіх куточків Американського континенту, зокрема Куби. А на Європейський континент його привіз Христофор Колумб. Спочатку європейці жували і нюхали тютюн. Мода на нюхання тютюну була введена в 1560р. з легкої руки Катерини Медичі, яка отримала декілька висушених листків у подарунок від французького посла в Іспанії Жана Вільшана Ніко (звідки і назва – нікотин). Вживання тютюну в Росії було категорично заборонено. Ситуація змінилася за правління Петра І. Він не тільки стриг бороди, але й примушував
...
Читати далі...
.
|
Світлина Мар’яни Воронюк, студентки 4 курсу ІФЖ: «Скажіть, а чи не видно Вам, де їде в місто цирк?»; «Клоун Ні, вважає пні, Дні, як пні, а пні, як дні ... Багато всілякої Муйні Налічить клоун Ні!»
Продовжується конкурс «Стопкадр» на кращу світлину фотографа-аматора серед студентів ВДПУ! Надсилайте свої фотошедеври на електронну адресу нашої газети stgazeta@i.ua або приносьте їх у редакцію, що з
...
Читати далі...
.
|
Студенти нашого університету уже вкотре доторкнулися до культурного життя Вінниччини – відвідали картинну виставку в галереї «ІнтерШик», присвячену духовній течії «Фалунь Дафа» (духовна практика, яка вчить техніки медитації, вправ для покращення здоров’я, дотримуватися моральної та духовної чистоти).
...
Читати далі...
.
|
|