Четвер ,22.3.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Актуально
ЗВИЧАЙНА ВОДА ЧИ АНТИДЕПРИСАНТ?

Чи знаєте, що задля подолання втоми й депресії, варто випити склянку простої води? Можливо, це звучить не надто переконливо, але не будемо суперечити істині.

Варто зазначити, що рідина нормалізує функцію кишечника та відновлює водний баланс організму. Незамінна, якщо прагнете зовнішньої та внутрішньої краси. Чисту воду потрібно пити під час прийому їжі, оскільки та ефективно засвоює жири.

Склянка теплого джерельного напою вр ...
Читати далі...
.

 

У ВІННИЦЬКОМУ ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «МОЛОДЕ ПЕРО – 2017»

День відкритих дверей на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю зібрав чимало гостей. Школярі, їхні батьки та вчителі мали змогу дізнатися про життя факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького педуніверситету.

Завідувач кафедри, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Віталій Гандзюк розповів про діяльність професорсько-викладацького складу, навчально-виховний процес, наукову діяльність кафедри. Закцентував і на тому, що студенти мають змогу постійно удосконалювати знання та вміння, редагуючи власне видання «Студентсь ...
Читати далі...
.

 

«НЕ ВКОРОЧУЙ СОБІ ЖИТТЯ»

– під такою назвою 30 листопада відбулася лекція для студентів педуніверситету. Її провів лікар Вінницького клінічного обласного центру профілактики й боротьби зі СНІДом Ярослав Яворський. Такі заходи проводяться упродовж останніх 14 років у переддень боротьби зі СНІДом.

Лектор ставив за мету збагатити знання студентів про хворобу й розказати, як вберегтися: «Нині загально визнано, що СНІД перетворився на глобальну катастрофу. Подолати «чуму двадцять першого століття» можливо лише зусиллями всього людства. Кожен повинен усвідомлювати небезпеку, яку несе СНІД. ...
Читати далі...
.

 

«МАС-МЕДІЙНИЙ ПРОСТІР ВІННИЧЧИНИ 2017»

− під такою назвою відбувся університетський симпозіум на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю 16 листопада.

З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку студенти-журналісти 2 курсу представили науково-пошукові роботи, в яких досліджували ЗМІ Вінниччини. Організатори заходу: Віталій Гандзюк, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю та Володимир Каленич, кандидат філологічних наук, доцент кафедри. Модератори: Руслана Богацька, Ольга Крупко, Андрій Макрушин, Ілля Мотричко.

...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 14 15 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 12


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0