Середа ,12.12.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Культура
МИСТЕЦЬКІ ПОСИДЕНЬКИ У ГАННИ СЕКРЕТ

Творча зустріч заслуженого журналіста України, кавалера ордена княгині Ольги, лауреата літературної премії імені Степана Руданського, засновника єдиного в Україні мистецького майданчика у сільській місцевості – «Театр на городі» Ганни Василівни Секрет відбулася 29 березня в актовій залі телеканалу «Вінтера». Вечір був присвячений закриттю авторської програми, що вийшла у світ 1992 року, гостями якої стало 2600 цікавих особистостей.

Ганна Секрет назвала імена тих, хто побував у неї на гостинах за час існування програми. Свічкою пам’яті вшанували імена тих, кого, на жаль, вже немає серед нас.

...
Читати далі...
.

 

«РОЗА ВІТРІВ» – ЛІДЕР «ХОРЕОГРАФІЇ УКРАЇНИ 2018»

Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Хореографія України 2018», участь у якому взяв танцювальний колектив Вінницького педуніверситету «Роза вітрів», проходив у Львові упродовж 24-25 лютого. Наполегливі географи підкорили журі своєю майстерністю та здобули перше місце.

Загалом на конкурс з’їхалося більше 60 колективів з усієї України. Вони виступали в різних жанрах та вікових категоріях. Студенти педагогічного продемонстрували таланти в жанрі «Народна стилізація», станцювавши карпатську сюїту «Водограй» та український н ...
Читати далі...
.

 

ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА 5 ХВИЛИН

Побачити в житті щось, що можна звести до жарту, – це велике вміння. Життя лише підтверджує, що великі жартівники є не просто блазнями, але й людьми, які мають великий і сильний розум. Ці риси цілком описують гравців команд КВН. Наш університет пишається такими двома.

– Я все ж віддам їх заміж, – обіцяє Владислав Хохлан, «новоспечений» учасник раніше дівочої команди КВК «Хочу заміж».

Близько двох рок ...
Читати далі...
.

 

ЕТНОТЕРАПІЯ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Майстер-клас із народної вишивки провела мисткиня Людмила Уладовська-Іванчук у навчально-науковій лабораторії з етнології Поділля Вінницького педуніверситету 12 грудня.

Відома у Вінниці дитяча лікарка презентувала студентам 1-го курсу заочної форми навчання кафедри дошкільної та початкової освіти власні живописні шедеври, що упродовж останніх восьми років виписувала голкою і ниткою на полотні.

Гостя розповідала ...
Читати далі...
.

 

«СПЛІТ» – АКТОР, ЯКИЙ НЕ ВКЛОНИВСЯ

У березні цього року відбулася прем’єра довгоочікуваної кінострічки «Спліт» індійського режисера М. Найта Ш’ямалана. Це фільм жахів, трилер, відзнятий на основі матеріалів книги Денієла Кіза «Таємнича історія Біллі Міллігана».

Здавалося б, сюжет доволі банальний: чоловік із множинною особистістю Кевіл Крамб (Джеймс Макевой) викрадає трьох школярок, хитро обманувши їхнього необачного батька. Запевнив, що перебування дівчат у його оселі – немарне, для вищого блага, важливого ритуалу.

...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 23 24 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 14


Архів матеріалів

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0