Четвер ,22.3.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Культура
ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА 5 ХВИЛИН

Побачити в житті щось, що можна звести до жарту, – це велике вміння. Життя лише підтверджує, що великі жартівники є не просто блазнями, але й людьми, які мають великий і сильний розум. Ці риси цілком описують гравців команд КВН. Наш університет пишається такими двома.

– Я все ж віддам їх заміж, – обіцяє Владислав Хохлан, «новоспечений» учасник раніше дівочої команди КВК «Хочу заміж».

Близько двох рок ...
Читати далі...
.

 

ЕТНОТЕРАПІЯ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Майстер-клас із народної вишивки провела мисткиня Людмила Уладовська-Іванчук у навчально-науковій лабораторії з етнології Поділля Вінницького педуніверситету 12 грудня.

Відома у Вінниці дитяча лікарка презентувала студентам 1-го курсу заочної форми навчання кафедри дошкільної та початкової освіти власні живописні шедеври, що упродовж останніх восьми років виписувала голкою і ниткою на полотні.

Гостя розповідала ...
Читати далі...
.

 

«СПЛІТ» – АКТОР, ЯКИЙ НЕ ВКЛОНИВСЯ

У березні цього року відбулася прем’єра довгоочікуваної кінострічки «Спліт» індійського режисера М. Найта Ш’ямалана. Це фільм жахів, трилер, відзнятий на основі матеріалів книги Денієла Кіза «Таємнича історія Біллі Міллігана».

Здавалося б, сюжет доволі банальний: чоловік із множинною особистістю Кевіл Крамб (Джеймс Макевой) викрадає трьох школярок, хитро обманувши їхнього необачного батька. Запевнив, що перебування дівчат у його оселі – немарне, для вищого блага, важливого ритуалу.

...
Читати далі...
.

 

АНАТОЛІЙ ЗАВАЛЬНЮК – МУЗИКАНТ ІЗ ТАЛАНТОМ ХУДОЖНИКА

Осінній ранок. Швиденько пробігаю біля головного входу педагогічного та заходжу в другий корпус. Мимоволі задумуюся про те, який він все-таки величний; здається, що стіни бережно охороняють мільйони моментів з того часу, коли сюди вперше ступили студенти.

Підіймаюся сходами і поглядаю на годинник. У мене ще є кілька хвилин. Проходжу довгим вузеньким коридором, зупиняюся навпроти аудиторії­ №409. Хвилююся, оскільки єдине, що розділяє мене і цю видатну людину – кілька секунд та звичайнісінькі двері з коричневою обшивкою. Стукаю, заходжу...

...
Читати далі...
.

 

ПРО ВАС, МИХАЙЛЕ, ПАМ’ЯТЬ БУДЕ ВІЧНА

– саме такі слова закарбуються в пам’ять після поїздки студентів-журналістів та філологів до села Дяківці, Літинського району, що на Вінниччині.

27 вересня 1983 року о 6 годині ранку назавжди зупинилося серце великого українського письменника, драматурга та фольклориста Михайла Панасовича Стельмаха.

Саме на його батьківщині, у мальовничому селі Дяківці цього дня місцеві жителі вшановують пам’ять письменника. ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 23 24 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 12


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0