Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Культура
АНАТОЛІЙ ЗАВАЛЬНЮК – МУЗИКАНТ ІЗ ТАЛАНТОМ ХУДОЖНИКА

Осінній ранок. Швиденько пробігаю біля головного входу педагогічного та заходжу в другий корпус. Мимоволі задумуюся про те, який він все-таки величний; здається, що стіни бережно охороняють мільйони моментів з того часу, коли сюди вперше ступили студенти.

Підіймаюся сходами і поглядаю на годинник. У мене ще є кілька хвилин. Проходжу довгим вузеньким коридором, зупиняюся навпроти аудиторії­ №409. Хвилююся, оскільки єдине, що розділяє мене і цю видатну людину – кілька секунд та звичайнісінькі двері з коричневою обшивкою. Стукаю, заходжу...

...
Читати далі...
.

 

ПРО ВАС, МИХАЙЛЕ, ПАМ’ЯТЬ БУДЕ ВІЧНА

– саме такі слова закарбуються в пам’ять після поїздки студентів-журналістів та філологів до села Дяківці, Літинського району, що на Вінниччині.

27 вересня 1983 року о 6 годині ранку назавжди зупинилося серце великого українського письменника, драматурга та фольклориста Михайла Панасовича Стельмаха.

Саме на його батьківщині, у мальовничому селі Дяківці цього дня місцеві жителі вшановують пам’ять письменника. ...
Читати далі...
.

 

НА ГОРОДІ ФЕСТИВАЛЬ, А У МИСЦІ – БОРЩИК!

«Головне – приїжджайте зі своїми ложками. Пригощають усіх!», – девіз свята, яке 21 вересня традиційно зібрало любителів гастрономічного туризму у «Театрі на городі» в селі Якимівка Оратівського району.

Ситі та щасливі повернулися студенти Вінницького педуніверситету з ювілейного Х Всеукраїнського фестивалю українського борщу.

На гостину до заслуженого журналіста України Ганни Секрет, котра вже ...
Читати далі...
.

 

«Патріотизм очима журналістів»

– під такою назвою вінницькі медійники створили виставку картин. Серед експонованих робіт, розміщених в адмінбудівлі обласної ради, – полотно «Вірність» третьокурсниці-журналістки Вінницького педуніверситету Альони Шпички.

– Персонажі – герої серіалу «Гра Престолів» (за книгою Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум’я») – представники родини Старків. – зізнається юна мисткиня. – Їхнім оберегом був лютововк – віддана і горда тварина. Вибір картини – і тренд, і мої асоціації сьогоднішнього буття кр ...
Читати далі...
.

 

ШІСТДЕСЯТ РОКІВ НАРОДНІЙ ХОРОВІЙ КАПЕЛІ

Вона примушує радіти й плакати, може допомогти пережити горе, зняти душевний стрес, вилікувати сердечні рани. Її величність – Музика! Колись німецький письменник Бертольд Авербах сказав: «Музика одна є світовою мовою і не потребує перекладу, бо нею говорить душа!».

І саме мовою музики, мовою душі у Мистецькому центрі ВДПУ спілкувалася із слухачами народна хорова капела Вінницького педуніверситету. Один із найстаріших і найкращих хорових колективів нашого міста святкував свій ювілей.

...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 22 23 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0