Понеділок ,18.12.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Література
РАДІОЖУРНАЛІСТКА ТІНА ГАЛЬЯНОВА ПРЕЗЕНТУВАЛА РОМАН «ХОДЖА»

Творчий вечір письменниці, радіожурналістки Тіни Гальянової та презентація її роману «Ходжа» відбулися у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені К.А.Тімірязєва 7 грудня.

На заході були присутні друзі та знайомі письменниці, які підтримували її в написанні роману (Михайло Каменюк, Ніна Гнатюк, Валентина Сторожук, Тетяна Яковенко, Зоя Тищенко, Любов Коваленко, Віктор Крупка), а також студенти-першокурсники спеціальності «Журналістика» Вінницького педуніверситету.

...
Читати далі...
.

 

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ КАТЕРИНОЮ КАЛИТКО

Відома поетеса, прозаїк та перекладачка Катерина Калитко завітала в гості до учасників літературно-мистецької студії «Вітрила» факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха 29 листопада.

Гостя розповіла про свою нову книгу «Земля Загублених, або Маленькі страшні казки» та творчість загалом.

Історії, що входять до книги, моторошні. Частина назви «Страшні казки» була придумана ...
Читати далі...
.

 

«СКАЖИ МЕНІ ЩОСЬ ХОРОШЕ…»

У педагогічному закінчилися пари, але ніхто не поспішав додому, тому що всі квапилися на літературно-музичний вечір «Якщо ви є – будьте першими», присвячений 85-річчю від дня народження Роберта Рождественського.

Учасниками заходу були студенти факультету іноземних мов під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента кафедри германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури Світлани Таратути.

...
Читати далі...
.

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «СВІТ ПРАВДИ І КРАСИ»

Щирі, усміхнені та захоплені учні, студенти й викладачі відкривають завершальний етап І Регіонального конкурсу словесної творчості «Світ правди і краси», присвячений вшануванню пам’яті Михайла Стельмаха.

Із вітальним словом виступила декан факультету філології й журналістики ім. М.Стельмаха , доктор філологічних наук, професор Інна Завальнюк: «Для участі в конкурсі надіслали роботи 36 осіб.

Надзвичайно приємно, ...
Читати далі...
.

 

ЗАПАХ ВЕСНИ БЕНТЕЖИТЬ ДУШУ

Весна - це ковток свіжого, тeплого,наповненим запахом ранніх квітів повітря. Це пора,коли люди скидають із себе важкі пуховики і,здається, наче камінь з душі впав.

Це час, коли ти чуєш цвipінькання перших пташечок, що прилетіли з далекого півдня і розумієш, що ось вона вже стоїть на порозі, підморгуючи зимі, так сказати м'яко натякає що її зірковий час уже пройшов і пора звільняти місце для нової зірки-весни.

Цієї пори немов ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 8 9 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 11


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0