Понеділок ,21.8.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Література
РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «СВІТ ПРАВДИ І КРАСИ»

Щирі, усміхнені та захоплені учні, студенти й викладачі відкривають завершальний етап І Регіонального конкурсу словесної творчості «Світ правди і краси», присвячений вшануванню пам’яті Михайла Стельмаха.

Із вітальним словом виступила декан факультету філології й журналістики ім. М.Стельмаха , доктор філологічних наук, професор Інна Завальнюк: «Для участі в конкурсі надіслали роботи 36 осіб.

Надзвичайно приємно, ...
Читати далі...
.

 

ЗАПАХ ВЕСНИ БЕНТЕЖИТЬ ДУШУ

Весна - це ковток свіжого, тeплого,наповненим запахом ранніх квітів повітря. Це пора,коли люди скидають із себе важкі пуховики і,здається, наче камінь з душі впав.

Це час, коли ти чуєш цвipінькання перших пташечок, що прилетіли з далекого півдня і розумієш, що ось вона вже стоїть на порозі, підморгуючи зимі, так сказати м'яко натякає що її зірковий час уже пройшов і пора звільняти місце для нової зірки-весни.

Цієї пори немов ...
Читати далі...
.

 

ЯКОГО КОЛЬОРУ ІСТИННЕ ЗЛО?

Холодними весняними вечорами, коли густий морок поглинає останні промені денного світла, коли всі живі істоти, окрім студентів, лягають спати, прокидаються сили темряви.

Лиш люди з хоробрим серцем здатні поринути у світ загадок і таємниць, зустрітись зі злом та вийти переможцем. Аби потрапити туди, не потрібні двері, варто тільки розкрити книжку.

Під тверду палітурку збірки «Колір зла» Дев ...
Читати далі...
.

 

СВЯТКУВАЛИ ЮВІЛЕЙНУ ВЕСНУ НІНИ ГНАТЮК (відео)

70-річний ювілей поетеси, члена Національної спілки письменників України, журналістки, випускниці Вінницького педуніверситету Ніни Гнатюк святкували на факультеті філології й журналістики ім. М. Стельмаха 23 березня.

У творчому доробку винуватиці торжества поезії, що вирізняються проникливим ліризмом та розкривають світосприйняття сучасника. Зокрема, збірки «Пелюстка грому», «Прощання з березнем», «Посіяла жито», «Час колосіння», «Дякую долі», «Поки люблю і вірю» та ін.

...
Читати далі...
.

 

ТИЖДЕНЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ

У бібліотеці Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який продовжиться до Міжнародного дня дитячої книги (2 квітня, дня народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена).

На свято дитячої книги до книгозбірні завітали учні першого класу школи №8.

Організатор заходу, провідний бібліотекар читальної зали Броніслава Іванівна Федорук, розпов ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 7 8 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 6


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0