Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Обличчя
ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – ВИХОВАТИ ОСОБИСТІСТЬ

Яким має бути педагог у сучасному суспільстві? Про це та інше в інтерв’ю з кандидатом педагогічних наук Людмилою Бровчак

Донедавна вона була начальником відділу виховної роботи Вінницького педуніверситету й не з розмов знає, на що потрібно звернути увагу, готуючи майбутніх педагогів. Тепер кандидат педагогічних наук, старший викладач Людмила Бровчак працює проректором ВДПУ. Спробуйте з її історій винести для себе необхідні уроки життя.

...
Читати далі...
.

 

ВІД СТУДЕНТА ДО ДЕКАНА: 38 РОКІВ ІЗ ПЕДАГОГІЧНИМ

Розповідає декан факультету історії, етнології і права Юрій Зінько

У 1983 році він закінчив педагогічний і залишився у стінах альма-матер до сьогодні. За цей час був заступником секретаря комітету комсомолу педінституту. Відповідав за підготовку й організацію роботи студентських будівельних і сільськогосподарських загонів, працював завідувачем кабінету історії, викладав на кафедрі, навчався в аспірантурі Київського університету ім. Т. Г. Шевченка.

...
Читати далі...
.

 

ЖИТТЯ І СПОРТ, ЛЮДИНА І ВІРА

Валентина Кузьмік народилася 24 жовтня 1961 року у м. Дніпропетровську. Заміжня, має четверо дітей і шестеро онуків.

Із 1986 року і дотепер працює старшим викладачем кафедри фізичного виховання Вінницького педуніверситету. У 1987-2010 рр. виконувала обов’язки заступника декана-директора зі спортивно-масової роботи інституту філології й журналістики. Під її керівництвом ІФЖ неодноразово займав призові місця в університетських спартакіадах.

...
Читати далі...
.

 

Н. ЛАЗАРЕНКО: «ТІЛЬКИ ТОЙ, ХТО ЙДЕ ВПЕРЕД, ДОСЯГАЄ МЕТИ»

Енергійна і незалежна, весела і жіночна, щира і романтична. Її люблять студенти й поважають колеги. Вона ж вважає себе щасливою людиною. Вона – ректор Вінницького педуніверситету, кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Іванівна Лазаренко.

Народилася в м. Вінниці 11 травня 1962 року. Закінчивши ЗОШ №11 ВМР, вступила до Вінницького державного педагогічного інститут ім. М. Островського. Наполегливе навчання у ВНЗ ознаменувалося отриманням диплома з відзнакою та безліччю незабутніх знайомств, подій та емоцій.

...
Читати далі...
.

 

ЛЮДИНА – ЦЕ СКУЛЬПТОР СВОГО ТІЛА

Анатолій Кошолап народився в с. Сокілець Немирівського району на Вінниччині. У 1981 р. став майстром спорту з гирьового спорту, а у 1990 – майстром спорту з пауерліфтингу.

Він – чотириразовий чемпіон України, що в дев’яностих встановив абсолютний рекорд – жим лежачи двохсот двадцяти двох кілограмів п’ятиста грамів без екіпіровки.

Навчаючись у Печерській середній школі, вперше відчув поклик до занять ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 22 23 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0