П`ятниця ,24.9.2021
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Таїна фаху
СТУДЕНТИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ВЛАСНІ БРЕНДИ

Студенти 3 курсу напряму підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» разом з асистентом кафедри журналістики, реклами та зв'язків з громадськістю Мирославою Чорнодон провели відкриту пару в межах дисципліни «Основи брендингу» 8 листопада.

Студенти упродовж заняття мали змогу проявити свої креативні здібності та презентувати приклади розробок власних брендів. Були представлені бренди кросівок, туфель, блиску для губ, жіночої білизни та соку. Кожен проявив свої знання у сфері брендингу, підготовки бізнес-плану та рекламування. Демонстрували презентації, ...
Читати далі...
.

 

ЕКСКУРСІЯ НА ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ

З 11 до 18 жовтня в мережі кінотеатрів Multiplex у 10-ти містах України проходить показ «Тиждень шедеврів Cannes Lions» – найкращі рекламні ролики 2017 року. Це – 110 хвилин відеоробіт, які підкорили жюрі найпрестижнішого Міжнародного фестивалю креативності у Каннах.

З екскурсією на цьому мистецькому форумі в Києві побували третьокурсники напряму підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» Вінницького педуніверситету разом із доцентом Максимом Карасем. Студенти поринули у захопливий світ реклами і були вражені рівнем креативу іноземн ...
Читати далі...
.

 

ПЕРШЕ СТОЛІТТЯ ГАЗЕТИ "ВІННИЧЧИНА"

Обласна газета «Вінниччина» відсвяткувала столітній ювілей. Урочистості відбулися у ВОУНБ імені К.А. Тімірязєва 20 вересня. Велика зала книгозбірні вмістила себе чимало гостей.

Вітали редакцію газети представники влади, Національної спілки журналістів України, передплатники, колеги з різних ЗМІ області, а також першокурсники-журналісти Вінницького педуніверситету.

Найщиріші слова вітань линули від голови обласної орга ...
Читати далі...
.

 

ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ

Вступну кампанію успішно завершено

Ось і відлунав останній дзвінок, складено державну підсумкову атестацію, прозвучав прощальний вальс на випускному, отримано довгоочікувані сертифікати ЗНО, завершена найбезтурботніша частина життя – дитинство.

Нині нова хвиля несе вчорашніх школярів у не менш цікавий і приголомшливий період – студентство. У Вінницькому педуніверситеті багато гостей, праців ...
Читати далі...
.

 

КАЗКОВІ «ДУБКИ» ДЛЯ ПРАКТИКАНТІВ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОГО

Кажуть, велика риба – це добре, та студенти, які стали новоспеченими вожатими в оздоровчо-відпочивальному дитячому таборі «Дубки» – ще краще.

Це альтернатива новомодним таборам відпочинку для дітей, що знаходиться в Жмеринському районі Вінницької області. Він дивує, приваблює та закохує, а інколи й розчаровує. Саме тут студенти-філологи Вінницького педуніверситету мали нагоду проходити педагогічну практику з 16 червня до 6 липня.

Перші враження третьокурсників факультету філології й журналістики ім. М. Стель ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »


Головне Меню





Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту













Пошук



Погода у Вінниці



Опитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів





Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0