П`ятниця ,24.9.2021
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Культура
Художники із педагогічного – в Париж!

      Протягом восьми років наш університет співпрацює з CIGM – Міжнародним комітетом математичних знань (Париж, Франція), презентуючи українську культуру в Європі. 2009 рік за рішенням ЮНЕСКО проголошено Всесвітнім роком астрономії.

     Серед запланованих заходів цієї організації був конкурс малюнків і фотографій на тему: «Математика і астрономія», а тому кафедра культурознавчих дисциплін (керівник доц. Ірина Хоцянівська) провела відбірковий тур творчих змагань серед студентів, які подали свої малюнки та фото.

     До участі у фіналі конкурсу у Парижі було відібрано 17 малюнків та 26 фотографій, серед яких була робота студентки І ...
Читати далі...
.

 

Пункт призначення — Вінниця

     «СТ» неодноразово розповідала про тісну співпрацю між ІІЕП та етнографічним факультетом Варшавського університету в області досліджень, внаслідок чого наші студентки (Тетяна Демченко і Мар’яна Зінчук) минулої весни поїхали до Варшави. Влітку польські та вінницькі студенти брали участь у спільних археологічних розкопках біля с. Бернашівка Могилів-Подільського р-ну.

     Нещодавно до нас знову завітали 13 польських студентів, аби в рамках лабораторної студентської практики вивчати питання світських і духовних авторитетів Поділля. Щоправда, ця тема дослідження була своєрідним орієнт ...
Читати далі...
.

 

Кіноклуб для патріотів

     В інституті філології й журналістики розпочав роботу «Клуб українського кіно». Відтепер студенти мають змогу вивчати твори класиків вітчизняної літератури не тільки за книжками, а й переглядаючи художні кінострічки.

        Першим фільмом, спроектованим на ш ...
Читати далі...
.

 

Таємниці співаючих вікон

     … Понеділок, середа, п’ятниця – 4-та пара, вівторок, четвер – 17:00… Чи не привертали вашої уваги співаючі вікна факультету музичного мистецтва? Ні? А мені часто думалось, коли йшла напівпорожнім і тихим університетським подвір’ям додому: «І що тих бідних дітей там мучать, причому, здається, щодня? Неподобство!», а зазирнути крізь шибки так хочеться, та не можна, бо ж третій поверх!

     Що ж вони там співають??? Одного сонячного дня, набравшись сміливості, вирішила таки розкрити таємницю співаючих вікон. І знаєте, віднайшла цікаву інформацію!

     Що ж, ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 ... 22 23 24


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0