П`ятниця ,19.10.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
Про журналістику й літературу - школярам

Творча зустріч студентів факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха з учнями НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» відбулася 19 березня.

Випускниця кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, а нині координатор ранкового шоу «Світанок» на телеканалі «ВІТА» Світлана Герук, студентка СВО магістра спеціальності «Журналістика» Ольга Пахомова, студентка-філолог Анастасія Ткаченко та доцент кафедри української літератури Віктор Крупка спілкувалися зі школ ...
Читати далі...
.

 

«ЗУСТРІЛИСЬ ДВІ ЕПОХИ»

На факультеті філології й журналістики імені Михайла Стельмаха 19 березня відзначали день народження Максима Рильського та Ліни Костенко.

Студенти груп 3АУ та 3БУ разом із кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри української літератури Ніною Степанівною Поляруш провели захід на честь українських митців.

Кожен охочий зачитав рядки з віршів поетів, зокрема декламували «Страшні сл ...
Читати далі...
.

 

НОВЕ БАЧЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Презентація концепції розвитку педагогічної освіти від генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих Олега Шарова відбулася у Вінницькому педуніверситеті 22 березня.

На зустрічі були присутні освітяни Вінниці та Вінницької області, серед яких директори шкіл, коледжів, представники ректорату ВНЗ та керівники структурних підрозділів університету, професорсько-викладацький колектив, колеги з інших вищих навчальних закладів, студентська спільнота.

Розпочалася творча зустріч вступною промовою ректора ...
Читати далі...
.

 

«РОЗА ВІТРІВ» – ЛІДЕР «ХОРЕОГРАФІЇ УКРАЇНИ 2018»

Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Хореографія України 2018», участь у якому взяв танцювальний колектив Вінницького педуніверситету «Роза вітрів», проходив у Львові упродовж 24-25 лютого. Наполегливі географи підкорили журі своєю майстерністю та здобули перше місце.

Загалом на конкурс з’їхалося більше 60 колективів з усієї України. Вони виступали в різних жанрах та вікових категоріях. Студенти педагогічного продемонстрували таланти в жанрі «Народна стилізація», станцювавши карпатську сюїту «Водограй» та український н ...
Читати далі...
.

 

НОВИЙ ТЕЛЕКАНАЛ «МЕДИЧНИЙ» ФОРМУВАТИМЕ ЗДОРОВ’Я ВІННИЧАН

На початку березня у вінницькому телевізійному ефірі з’явиться перший в Україні науково-просвітницький канал «МЕДИЧНИЙ», мета якого – зорієнтувати глядача в новітніх, дієвих методах лікування, сформувати своєрідний маршрутний лист у виборі медичної установи, свого лікаря.

Діна Гандзюк, директор телеканалу «МЕДИЧНИЙ», відома на Вінниччині журналістка, яка понад 14 років вела авторський проект «Лінія здоров’я» на ТК «ВДТ», зазначає, що це простір для формування здоров’я кожної родини: «Лікар... Він супроводжу ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 5 ... 291 292 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 14


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0