Четвер ,16.8.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
ЮЛІЯ СИЧ РОЗПОВІЛА ПРО "ПРЯМИЙ" ТЕЛЕКАНАЛ

Майстер-клас вхідного редактора телеканалу «Прямий» Юлії Сич для студентів-журналістів I та II курсів.

За словами пані Юлії, «Прямий» канал з’явився в ефірі 24 серпня 2017 року, на День незалежності України. За цей час уже встиг знайти свою аудиторію серед решти інформаційних телеканалів України, поряд із «112 Україна» та «Newsone».

...
Читати далі...
.

 

ВІЧ-НА-ВІЧ ІЗ Д. ГОРДОНОМ

Вперше у Вінниці відбувся творчий вечір Дмитра Гордона «Очі в очі». 23 березня відомий журналіст, телеведучий, засновник інтернет-видання «ГОРДОН», автор понад 50 книг обрав основну тематику зустрічі: «Прості відповіді на непрості питання». Відвідали захід студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Журналістика».

Вечір проходив у форматі «запитання – відповідь». За словами журналіста, для нього важливий зворотний зв’язок: «Побачити очі людей, почути їхню думку про події, що відбуваються в Україні, розповісти їм ...
Читати далі...
.

 

Про журналістику й літературу - школярам

Творча зустріч студентів факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха з учнями НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» відбулася 19 березня.

Випускниця кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, а нині координатор ранкового шоу «Світанок» на телеканалі «ВІТА» Світлана Герук, студентка СВО магістра спеціальності «Журналістика» Ольга Пахомова, студентка-філолог Анастасія Ткаченко та доцент кафедри української літератури Віктор Крупка спілкувалися зі школ ...
Читати далі...
.

 

«ЗУСТРІЛИСЬ ДВІ ЕПОХИ»

На факультеті філології й журналістики імені Михайла Стельмаха 19 березня відзначали день народження Максима Рильського та Ліни Костенко.

Студенти груп 3АУ та 3БУ разом із кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри української літератури Ніною Степанівною Поляруш провели захід на честь українських митців.

Кожен охочий зачитав рядки з віршів поетів, зокрема декламували «Страшні сл ...
Читати далі...
.

 

НОВЕ БАЧЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Презентація концепції розвитку педагогічної освіти від генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих Олега Шарова відбулася у Вінницькому педуніверситеті 22 березня.

На зустрічі були присутні освітяни Вінниці та Вінницької області, серед яких директори шкіл, коледжів, представники ректорату ВНЗ та керівники структурних підрозділів університету, професорсько-викладацький колектив, колеги з інших вищих навчальних закладів, студентська спільнота.

Розпочалася творча зустріч вступною промовою ректора ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 ... 290 291 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 12


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0