Понеділок ,17.12.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
ЕКСКУРСІЇ ДО МУЗЕЮ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ

З екскурсіями до Музейно-просвітницького центру педуніверситету завітали студенти факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха; історії, етнології і права; фізичного виховання і спорту; дошкільної, початкової освіти та мистецтв. Організував заходи доцент кафедри правових наук та філософії Сергій Лапшин у межах вивчення навчальної дисципліни «Етика й естетика».

Відвідувачі ознайомилися з експозицією декоративно-ужиткового мистецтва, живопису та скульптури. Відвідали музей історії ВДПУ, де представлені фото, листи та скульптури Михайла Коцюбинського. Розглянули вишивку регіонів Поділля, предмети побуту та одяг ХХ століття.

...
Читати далі...
.

 

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Журналісти-першокурсники взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти», приурочених Дню фізичної культури та спорту, які відбулися на спортмайданчику педуніверситету.

Студенти показали високий рівень фізичної підготовки, спритність та вправність у таких видах спорту: човниковий біг, стрибки в довжину з місця, згинання-розгинання рук, підтягування на турніку, рухливі ігри. У перерві між змаганнями виступали вихованці секції боротьби самбо та дзюдо.


Переможці та призери отримали абонементи до спортив ...
Читати далі...
.

 

ЖУРНАЛІСТИКА І ФУТБОЛ

Змагання із футболу між студентами-журналістами Вінницького педуніверситету відбулися на спортивному майданчику 13 вересня.

Участь взяли юнаки із першого, другого та третього курсів. У кожній команді – п’ять футболістів. Турнір проходив у вигляді чемпіонату, в якому учасники мали по дві групи. У результаті кожна із команд набрала однакову кількість залікових пунктів (по три очка).

Суддівська колегія вирішила віддати першість усім. В особистих номінаціях переможці визначилися так: кращий воротар – Ярослав ...
Читати далі...
.

 

ПОМ"ЯНУЛИ ПОЛЕГЛИХ ЖУРНАЛІСТІВ

У Вінницькому педуніверситеті вшанували пам’ять загиблих журналістів. Щороку в третю п’ятницю вересня згадуємо колег, які загинули під час виконання професійних обов'язків. З такою ініціативою у 2007 році виступила Національна спілка журналістів України.

Очільник Вінницької ОО НСЖУ Василь Паламарчук та його заступник Сергій Гальчак зауважили, що кожен має пам’ятати і Георгія Гонгадзе, і Павла Шеремета… Й усіх тих, хто не зрадив чесному Слову, хто був справжнім журналістом.

Згадали випускників к ...
Читати далі...
.

 

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ

Першокурсники спеціальності «Журналістика» ВДПУ ім. М. Коцюбинського разом із доц. Карасем М.А. взяли участь у традиційному передвеликодньому прибиранні від сміття околиці Вінниці.

Упродовж кількох годин студенти наводили лад на узбіччі в районі ВПЗ. Назгрібали цілі купи непотребу: пластикові та скляні пляшки, одноразовий посуд, упаковки від сигарет, одяг та навіть деталі від холодильника. Усе спакували в десятки мішків і завантажили на причіп сміттєвоза.

...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 ... 292 293 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 14


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0