Понеділок ,18.12.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
ФЕЙК – ФАЛЬШ ЧИ СПОСІБ МАНІПУЛЯЦІЇ СВІДОМІСТЮ?

Проблеми із поширенням неправдивої інформації в ЗМІ та її вплив на розуміння ситуації суспільством загострилося останніми роками. Звідси й постала нагальна потреба обговорення й викорінення фейків із матеріалів мас-медіа.

Громадська організації «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо» у 2016 році заснували Національну премію для медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в ЗМІ «Media etc.», презентація якої відбулася в конференц-залі вінницького готелю «Франція» 7 грудня. ...
Читати далі...
.

 

РАДІОЖУРНАЛІСТКА ТІНА ГАЛЬЯНОВА ПРЕЗЕНТУВАЛА РОМАН «ХОДЖА»

Творчий вечір письменниці, радіожурналістки Тіни Гальянової та презентація її роману «Ходжа» відбулися у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені К.А.Тімірязєва 7 грудня.

На заході були присутні друзі та знайомі письменниці, які підтримували її в написанні роману (Михайло Каменюк, Ніна Гнатюк, Валентина Сторожук, Тетяна Яковенко, Зоя Тищенко, Любов Коваленко, Віктор Крупка), а також студенти-першокурсники спеціальності «Журналістика» Вінницького педуніверситету.

...
Читати далі...
.

 

ЖАЛІСТЬ НІКОЛИ НЕ СТАНЕ КОХАННЯМ

Із дитинства полюбляємо казки з щасливим кінцем, що супроводжуються весіллям, романтичні мелодрами, захопливі книги, котрі закарбовуються в нашій свідомості та спонукають до пошуків принца на білому коні. Свідомо чи на рівні підсвідомості шукаємо своє єдине кохання, про яке мріємо перед сном і бачимо уві сні.

У наш час частенько кохання плутають з іншими почуттями: закоханістю, пристрастю, захопленням чи жалем. Мабуть, тому, що одне з цих відчуттів здатне перерости в інше. У когось відносини будуються на звичці та прив’язаності до партнера, в інших – на пристрасті й закоханості, яка затьмарює розум і на мить змушує повірити, що це коханн ...
Читати далі...
.

 

НІЩО НЕ ВИСИХАЄ ЛЕГШЕ, НІЖ СЛЬОЗИ

Жінки – дуже цікаві особистості, від яких чоловікам частенько доводиться чути: «Я так втомилася», «Мені все набридло». Не кожен буде вислуховувати раптові істерики обраниці, надавати витівкам коханої особливого значення. Коли жіноча чаша терпіння стає переповненою, нічого не залишається, як закритися в кімнаті, набрати купу хустинок і плакати, звинувативши увесь світ у власних проблемах.

На думку хлопця, дівчина може розплакатися без вагомих на те причин. Така поведінка часто обеззброює, заганяє представників сильної статі в глухий кут. Як говориться: &l ...
Читати далі...
.

 

ЗНАЙОМСТВО В ДОРОЗІ

Знайомитися в дорозі – моя вічна стихія, бо почуваюся як риба у воді. Постійні курйози, небезпечні ситуації, жарти, безглузді витівки і, зрештою, цікаві знайомства доводиться переживати кожного тижня.

Одні кажуть: «Ні дня без пригод», а інші називають везучою. Одногрупники завжди чекають нових цікавих історій. «Невже ти спокійно доїхала додому?» – запитуватимуть знову. Але цього «спокійно» ніколи не буває.

Постійно виправдовую сподівання друзів, які давно чекають свіженьких факт ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 ... 284 285 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 11


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0