Понеділок ,21.8.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
НЕ ПЕРЕТВОРЮЙТЕСЯ НА МУЖИКА В СПІДНИЦІ

Колись жінкам для щастя було достатньо міцної родини, роботящого чоловіка, здорових та слухняних дітей. Сьогодні ця тенденція стрімко відходить у минуле. Сучасним жінкам цього замало. Нині поняття «жіноче щастя» рівноцінне чоловічому, тому і виникає проблема самотності дівчат.

Прекрасна половина людства поступово перетворюється на так званих «чоловіків у спідницях». У той час, як чоловіки перестають виконувати свою гендерну роль.

...
Читати далі...
.

 

ДЕ, ЯК і З КИМ… знайомитися?

Здавалося б, знайомство – буденна річ. Мало не щодня зустрічаємо нових людей, і хтозна-ким вони згодом стануть: друзями, хорошими знайомими, ворогами чи навіть коханими. Чи звертали увагу на обставини знайомства, чи відіграють вони особливу роль у тому, як розвиватимуться стосунки?

Із запитанням «Де, як і з ким знайомитися?» звернулася кореспондент газети «Студентська територія» до ровесників.

...
Читати далі...
.

 

ВІДЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ «МОЛОДЕ ПЕРО 2017»

Шлях до омріяної професії в кожного особливий. У когось він починається відмінною оцінкою з улюбленої дисципліни, у декого – після цікавої зустрічі чи вражаючого майстер-класу, а хтось знаходить покликання завдяки натхненному спілкуванню з представниками того чи іншого фаху.

Мабуть, чимало з нас досягли усвідомлення правильності вибору спеціальності внаслідок спроб, помилок, успіхів, розчарувань і перемог. «Найважливіше – практика», – обов’язково скажуть наставники здобувачам вищої освіти. Принаймні для майбутніх журналістів це стане беззаперечним гасл ...
Читати далі...
.

 

РІК, ЩО МАЄ АРОМАТ НОВОГО ЖИТТЯ

Для кожного з нас будь-які зміни – це важливо. Однак кожен вибирає свій шлях сам. Я щаслива, що моя дорога виявилася не хибною. Вдячна батькам, що підтримали мене у вирішальний період життя. Ось так розпочиналася моя історія…

Пам’ятаю, як моя рідна сестричка закінчувала історичний факультет і на урочистій частині вручення дипломів сиділа у актовій залі Вінницького педуніверситету, а поруч були мама і тато. І вже тоді тихенько шепнула їм на вухо: «Я теж тут хочу навчатись. Тут витає дух тепла і затишку. Тут, як вдома».

...
Читати далі...
.

 

ЕКСКУРСІЯ ДО КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ УКРАЇНИ

Визначні місця м. Києва відвідали студенти-журналісти 2 курсу із викладачем дисципліни «Газетно-журнальне виробництво», доцентом Максимом Карасем.

Екскурсію містом розпочали з Парку Вічної Слави, де другокурсники мали нагоду помилуватись зеленим ландшафтом та набережною Дніпра. Після того вирушили до Успенської Києво-Печерської лаври, оглянули територію, а також відвідали Музей книги та друкарства України.

Ознайомилис ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 ... 268 269 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 6


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0