П`ятниця ,24.11.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
«МАС-МЕДІЙНИЙ ПРОСТІР ВІННИЧЧИНИ 2017»

− під такою назвою відбувся університетський симпозіум на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю 16 листопада.

З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку студенти-журналісти 2 курсу представили науково-пошукові роботи, в яких досліджували ЗМІ Вінниччини. Організатори заходу: Віталій Гандзюк, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю та Володимир Каленич, кандидат філологічних наук, доцент кафедри. Модератори: Руслана Богацька, Ольга Крупко, Андрій Макрушин, Ілля Мотричко.

...
Читати далі...
.

 

ЕКСКУРСІЯ НА ТЕРИТОРІЮ СВОБОДИ СЛОВА

Редакцію газети «33-й канал» відвідали студенти 1ЖБ групи Вінницького педуніверситету 16 листопада. Із гостями спілкувався головний редактор газети Анатолій Жучинський.

Перш ніж розказати секрети та подробиці професії журналіста, наголосив: «Ваш вибір має бути свідомим, тому що професія журналіста надзвичайно відповідальна.

Від роботи мас-медійників залежить спокій країни: чи буде суспільство обізнаним за ...
Читати далі...
.

 

ЗУСТРІЧ ІЗ ПОПУЛЯРНИМ РАДІОВЕДУЧИМ

У межах «Телерадіотижня», який проводила кафедра журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку 15 листопада відбулася зустріч студентів 1 і 3 курсів із журналістом, ведучим шоу «Ранковий часопис», програмним директором Вінницької FM-радіостанції «ТАКТ» Юрієм Квітнем.

Гість розповів про свої перші кроки до омріяної професії, про те, за що він зараз любить свою роботу і як можна отримувати хороший заробіток від захопливої справи.

...
Читати далі...
.

 

ЖУРНАЛІСТИ КАНАЛУ "ВІТА" ПРО СВІЙ ФАХ

Традиційний «Телерадіотиждень»  відбувся на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю.

14 листопада студенти-журналісти мали нагоду поспілкуватись з телеведучими інформаційних програм на каналі «ВІТА».

Ірина Дідух та Оксана Святенко розповіли майбутнім медійникам, яким має бути імідж професійного телеведучого та показали на власному прикладі, як правильно виглядати в кадрі. Наголосили на важливості др ...
Читати далі...
.

 

КИТАЙЦІ У ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ ВЧАТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Сьогодні в Україні здобувають освіту багато студентів (близько 60 000 осіб) з різних країн світу в 185 вищих навчальних закладах. Переважно – представники Азербайджану, Туркменістану та Індії. Велика кількість вступає у ВНЗ Харкова, Києва й Одеси. Цьогоріч на навчання до Вінницького педагогічного приїхали китайці.

Як відомо, у Вінниці найбільше студентів-іноземців є в технічному й медичному вишах. Традиційно учительський фах їх цікавить меншою мірою.

...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 277 278 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 9


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0