Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2011 » Березень » 31 »

09:24

У 2010-2011 році проводиться Х літня Універсіада вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Вінницької області. До програми входять 16 видів спорту. В 12 видах будуть брати участь команди нашого університету.

15-19 лютого розіграли призові місця чоловічі баскетбольні збірні. В змаганнях взяли участь 8 команд: ВДПУ (ІФВіС; збірна університету), ВНМУ, ВНТУ, ВТЕІ КНТЕУ, ВНАУ, кооперативний інститут та «ВІКОП».

Найкращу гру показали гравці з ІФВіС. На другому місці команда ВНМУ, на третьому – команда «ВІКОП».

За кінцевими підрахунками змагань, з нашого університету до кращої шістки області серед вищих навчальних закладів потрапило дві команди: «Інститут фізичного виховання і спорту» та «Збірна педуніверситету». Кращими гравцями ВДПУ стали: Сергій Яцишен (ІМФіТО), Роман Маркітан (ІІЕП), Денис Мовчан (ІМФіТО).

***

Відбулись змагання чемпіонату області з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Брати Денис та Максим Клансаті (студенти нашого університету) вкотре продемонстрували свою майстерність. Денис зайняв перше місце у ваговій категорії до 93 кг, а Максим посів третє місце у цій же ваговій категорії.

Успішно виступив також другокурсник В’ячеслав Чоповський, який виконав норматив першого розряду, що відповідає сумі 530 кг у ваговій категорії до 74 кг.

***

У приміщенні тиру нашого університету відбулась Х Універсіада вищих навчальних закладів з кульової стрільби. Перше місце зайняла команда ВДПУ (ІФВіС) – 471 очко, друге місце – ВДПУ (459 очок), ­­­­­­­третє місце ­– ВНТУ (440 очок).

Чемпіонами Універсіади стали кандидати у майстри спорту: Олексій Денисюк (ІФВіС), Дарина Мустафаєва (ІМФіТО), Ірина Васальська (ІППіМ), МСМК – Людмила Василюк (ІФВіС). Призерами змагань стали: Олександр Рудий (ІФВіС), Микола Стасюк (ІФВіС), Ольга Педос (ІІЕП).

Варто відзначити професійну майстерність старшого викладача кафедри фізичного виховання Миколи Мельничук, який підготував дев’ять чемпіонів та призерів Універсіади.