Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Таїна фаху
ЕКСКУРСІЯ НА ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ

З 11 до 18 жовтня в мережі кінотеатрів Multiplex у 10-ти містах України проходить показ «Тиждень шедеврів Cannes Lions» – найкращі рекламні ролики 2017 року. Це – 110 хвилин відеоробіт, які підкорили жюрі найпрестижнішого Міжнародного фестивалю креативності у Каннах.

З екскурсією на цьому мистецькому форумі в Києві побували третьокурсники напряму підготовки «Реклама і зв’язки з громадськістю» Вінницького педуніверситету разом із доцентом Максимом Карасем. Студенти поринули у захопливий світ реклами і були вражені рівнем креативу іноземн ...
Читати далі...
.

 

ПЕРШЕ СТОЛІТТЯ ГАЗЕТИ "ВІННИЧЧИНА"

Обласна газета «Вінниччина» відсвяткувала столітній ювілей. Урочистості відбулися у ВОУНБ імені К.А. Тімірязєва 20 вересня. Велика зала книгозбірні вмістила себе чимало гостей.

Вітали редакцію газети представники влади, Національної спілки журналістів України, передплатники, колеги з різних ЗМІ області, а також першокурсники-журналісти Вінницького педуніверситету.

Найщиріші слова вітань линули від голови обласної орга ...
Читати далі...
.

 

ВІДЧУЙ СЕБЕ СТУДЕНТОМ

Вступну кампанію успішно завершено

Ось і відлунав останній дзвінок, складено державну підсумкову атестацію, прозвучав прощальний вальс на випускному, отримано довгоочікувані сертифікати ЗНО, завершена найбезтурботніша частина життя – дитинство.

Нині нова хвиля несе вчорашніх школярів у не менш цікавий і приголомшливий період – студентство. У Вінницькому педуніверситеті багато гостей, праців ...
Читати далі...
.

 

КАЗКОВІ «ДУБКИ» ДЛЯ ПРАКТИКАНТІВ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОГО

Кажуть, велика риба – це добре, та студенти, які стали новоспеченими вожатими в оздоровчо-відпочивальному дитячому таборі «Дубки» – ще краще.

Це альтернатива новомодним таборам відпочинку для дітей, що знаходиться в Жмеринському районі Вінницької області. Він дивує, приваблює та закохує, а інколи й розчаровує. Саме тут студенти-філологи Вінницького педуніверситету мали нагоду проходити педагогічну практику з 16 червня до 6 липня.

Перші враження третьокурсників факультету філології й журналістики ім. М. Стель ...
Читати далі...
.

 

ДЕНЬ, ЩО МОЖЕ ЗМІНИТИ ЖИТТЯ

Про виставку роботодавців у педагогічному

На перший погляд звичайний день у Вінницькому педуніверситеті видався неоднозначним і захопливим: відбулася виставка роботодавців у форматі Дня кар’єри. Захід привернув увагу як молоді, так і старшого покоління. Зважаючи на чималу кількість присутніх, необхідність зібрання можна вважати повністю виправданою.

Здавалося б, чим можна зацікавити студентів, окрім зарплати й обсягу роботи, та гості педагогічного зуміли знайти не ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 19 20 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0