Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Дзеркальце моє, скажи...
МІФ ПРО НАЙГАРНІШИХ ДІВЧАТ НА ФІЛФАЦІ ВИПРАВДАНО

Другокурсниця факультету філології й журналістики ім. М. Стельмаха виборола титул «Віце-міс Вінниця–2017»

Нещодавно відбулася подія, на яку щовесни чекають усі вінничанки. 5 березня у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбувся ювілейний конкурс «Міс Вінниця-2017».

Серед 72 незаміжніх дівчат під час кастингу журі обрало шістнадцять фіналісток. Цьогоріч переможниця Аліна Шамалюк ...
Читати далі...
.

 

ЄДНАННЯ КРАСИ ТА МУЖНОСТІ

Свято краси й чарівності, сили й мужності «Міс та Містер факультету фізичного виховання та спорту» відбулося в Мистецькому центрі Вінницького педуніверситету 6 березня.

За звання «Міс» та корону змагалися 5 дівчат: Юлія Липовецька, Юлія Дзісь, Олена Бевз, Олександра Калініна, Ріта Домінік. За титул «Містера» боролися Максим Цимбалюк, Антон Гревцев, Петро Бень, Анатолій Штунд, Володимир Твейн.

В ...
Читати далі...
.

 

КРАСИВІЙ ДУШІ МАКІЯЖ НЕ ПОТРІБЕН

У всі часи жінки прагнули мати приголомшливий вигляд. Скільки часу, грошей і сил витрачають для досягнення бажаного результату.

Красива сукня, високі підбори, охайна, вдало підібрана сумочка та п’янкий аромат парфумів – ось що додає відчуття впевненості та привабливості. Але не менш важливим є і макіяж, який при правильному нанесенні підкреслює жіночу красу.

Спостереження за представницями прекрасної статі показали, щ ...
Читати далі...
.

 

МОДА КРІЗЬ ВІКИ

В усі часи жінки намагалися виглядати неперевершено та стильно. Заради жаданого ідеалу краси панянки не скупилися ні на кошти, ні на здоров’я. До сьогодні найкращий спосіб дотримуватися модних тенденцій – обирати гарний одяг.

Правильно підібране вбрання візуально корегує фігуру й приховує недоліки. Проте ніколи немає впевненості, що вподобаний фасон чи колір завтра не стане прикладом відсутності смаку. Виною всьому залишається мода, якій властива динамічна змін ...
Читати далі...
.

 

ІСТОРИКИ ОБРАЛИ СВОЮ КРАСУНЮ

Конкурс «Красуня факультету історії, етнології та права» відбувся у Мистецькому центрі Вінницького педуніверситету. Вісім дівчат, а саме Ірина Плютяк, Валерія Кухар, Галина Мацюк, Діана Нагорна, Юлія Ольшевська, Наталія Бельдій, Ірина Наконечна та Юлія Дубчак демонстрували свої таланти присутнім і змагалися за корону.

Відкрив конкурс народний хореографічний аматорський колектив «Роза вітрів». Далі розпочалися випробування. У конкурсі «Візитка» дівчата розповіли про свої захоплення. Наступне завдання конкурсанток – дефіле, яке «перенесло&raq ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 4 5 6 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0