Четвер ,22.3.2018
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Майстер-клас
МАЙБУТНІМ ЖУРНАЛІСТАМ РОЗПОВІЛИ, ЯК ПРАВИЛЬНО ПИСАТИ ПРО КОНФЛІКТИ

Семінар «Висвітлення конфліктів: стандарти журналістської діяльності», організований Академією української преси, відбувся 1 березня. Студенти першого та другого курсу спеціальності «Журналістика» стали учасниками заходу.

Тренерами та експертами були: виконавчий директор Академії української преси Андрій Коваленко, фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий, медіатренер, кандидат філологічних наук, асистент періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Юричко.

...
Читати далі...
.

 

Андрій КУЛИКОВ: «СЕРЕД УСІЄЇ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ХОЧЕТЬСЯ ЧОГОСЬ СВІТЛОГО»

Національна журналістська премія «Media etc.» спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 1 березня представили медіадиспут «Сучасні медіа: тенденції, популярність і боротьба з фейками». Не тільки фахові медійники, а й студенти-журналісти першого курсу Вінницького педуніверситету взяли участь у заході, спікером якого став відомий журналіст Андрій Куликов.

Спираючись на досвід роботи у ЗМІ, медійник зміг детально роз’яснити причини та наслідки впливу фейкових новин на суспільство, керуючись діяльністю еко ...
Читати далі...
.

 

КОПІРАЙТИНГУ НЕ ІСНУЄ?

Лекція-презентація книги «В очікуванні копірайтера» відбулася на кафедрі журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю на занятті із дисципліни «Спічрайтинг та копірайтинг» 14 грудня.

У межах свого туру університетами України копірайтерка креативного агентства «Arriba!», лекторка Школи реклами і дизайну «Багаж» та багатьох інших платформ, координаторка «Центру літературної освіти» в Харкові Стаська Падалка зі студентами-журналістами та рекламістами поділилася досвідом роботи у сфері копірайтингу й пояснила основні обов’язки прац ...
Читати далі...
.

 

Нові медіа – вічні цінності

На кафедру журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю завітав Руслан Кухарчук – президент міжнародної громадської журналістської організації «Новомедіа», який тривалий час був головним редактором телеканалу «2+2», працював у газеті «Столичные новости», 11 років очолював християнську газету «Камінь наріжний».

Це людина, яка нині професійно займається і політичною, і християнською журналістикою. «Новомедіа» – об'єднання людей, засноване на духовній єдності та фахових інтересах. ...
Читати далі...
.

 

ФЕЙК – ФАЛЬШ ЧИ СПОСІБ МАНІПУЛЯЦІЇ СВІДОМІСТЮ?

Проблеми із поширенням неправдивої інформації в ЗМІ та її вплив на розуміння ситуації суспільством загострилося останніми роками. Звідси й постала нагальна потреба обговорення й викорінення фейків із матеріалів мас-медіа.

Громадська організації «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо» у 2016 році заснували Національну премію для медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в ЗМІ «Media etc.», презентація якої відбулася в конференц-залі вінницького готелю «Франція» 7 грудня. ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 11 12 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 12


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0