Понеділок ,21.8.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Майстер-клас
«VLASNO» ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ

Керівник інформаційного сайту «Медіа центр «VLASNO» Ольга Маліновська завітала до студентів-журналістів та рекламістів Вінницького педуніверситету з пропозицією долучитися до створення онлайн-медіа. Вона повідомила про особливості роботи веб-порталу, наголосила на оперативності й неупередженості подачі матеріалів та запропонувала майбутнім журналістам співпрацювати із редакційним колективом.

Гостя зазначила, що сьогодні в ньюзрумі «VLASNO» працюють близько 30 осіб. Це одна з найбільших редакцій онлайнових медій в Україні. Основним завданням інформаційного ре ...
Читати далі...
.

 

«УЧЕНЬ – ЦЕ СМОЛОСКИП, ЯКИЙ ПОТРІБНО ЗАПАЛИТИ»

Майстер-клас учителя ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина Наталії Немировської «Застосування інтерактивних технологій при вивченні української мови і літератури» відбувся на факультеті філології й журналістики ім. М. Стельмаха 19 квітня.

Захід для студентів-філологів 3 й 4 курсів організувала кафедра методики філологічних дисциплін і стилістики української мови.

На початку з вітальним словом до гості звернулася старший викладач Оксана Пойда. Во ...
Читати далі...
.

 

ПРО СПЕЦИФІКУ PR В ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦЯХ

Молоді, але вже знані у Вінниці редактори онлайн-видань і представники сфери зв’язків з громадськістю завітали до рекламістів-третьокурсників у межах навчальної дисципліни “Теорія і практика PR” (викладач А. І. Сімашова) 4 квітня.

Своїм досвідом у сфері піару громадських організацій поділилася зі студентами випускниця факультету філології й журналістики, а нині – PR-менеджер IHUB Vinnytsia Анна Савчинська.

...
Читати далі...
.

 

МЕДІА-ЕКСПЕРТ ІРИНА ЗЕМЛЯНА ГОВОРИЛА ПРО БЕЗПЕКУ ЖУРНАЛІСТІВ

Студенти-журналісти Вінницького педуніверситету неодноразово читали та спілкувалися про ситуації, в які потрапляють мас-медійники, яких відряджають в «гарячі точки».

31 березня в стінах ВНЗ вони мали нагоду дізнатися детальніше, як поводитись, опинившись у зоні бойових дій.

Ірина Земляна – медіа-експерт, тренер з безпеки ГО «Інститут масової інформації» (м. Київ) провела тренінг, під час якого навчала майбутніх журна ...
Читати далі...
.

 

«МОЯ ГРУПА КРОВІ – ЖУРНАЛІСТИКА»

Кореспондент газети «33-й канал», випускниця факультету філології й журналістики Анастасія Яковишина завітала з майстер-класом до студентів-журналістів 2 курсу Вінницького педуніверситету 29 березня.

Вона розповіла особливості роботи в друкованому періодичному виданні, поділилась секретами проведення інтерв’ю, презентувала найтиражнішу газету Вінниччини «33-й канал», ознайомила з її проблемно-тематичним наповненням. Зауважила також, що у додатки «Молодіжка» та «Подільська порадниця» студенти можуть надсилати власні матеріали, які обов’язково знайдуть своє м ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 8 9 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 6


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0