Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Паралельний світ
СТОПКАДР, АБО ФЕНОМЕН ДЕЖАВЮ

Вам ніколи не здавалося, що певний момент свого життя переживаєте не вперше? Якщо так, не хвилюйтеся – це не параноя, оскільки вчені впевнені: такий стан підсвідомості хоча б раз у житті відчували на собі 97 % здорових людей!

Щось подібне відбувалося і з Нео – головним героєм відомого фільму «Матриця». Від побачив, як перед ним пробігає чорна кішка двічі поспіль. Тоді викрикнув: «Дежавю!», чим привернув на себе увагу. Насправді, ситуація змальована у фільмі дещо не відповідає реальному феномену, бо Нео точно розумів: обставина повторилася, пам’ят ...
Читати далі...
.

 

ЛЮДСТВО - НЕДОСКОНАЛЕ

Людство прагне вдосконалитися, але не може, бо є примітивним і заздрісним. Ми створили невидиму оболонку між собою та тваринним світом, однак нічим від нього не відрізняємося. Намагалися обєднуватися в племена. Почали разом добувати їжу, робити камяні молоти, кресала та голки, показуючи відмінність від тварин. Знайшли спосіб добувати вогонь. Згодом навчилися робити сплави з металу. Усе це винаходи, винаходи, винаходи. Що ж у результаті?

Ми винайшли оптичну лінзу, щоб краще бачити, але все одно заз ...
Читати далі...
.

 

ТАМ, ДЕ НЕБО ПОВНЕ ЗІРОК

Там десь сонце встає. Десь по інший бік гігантської планети. Розливає свої кольори, запалює горизонт, привертає погляди усіх шукачів романтики, усіх, хто вже розлучився зі сном і тепер тре дещо червоні заспані очі.

Там заливаються піснею солов’ї, а півні вже готові прокричати своє одноманітне гасло. Там у когось задзвенів будильник. Там, по інший бік планети, – новий день. Там люди такі ж, як я, і прокидатися та вставати з ліжка нікому не хочеться. Там так само, як я, спішать вимкнути свистячий чайник. Там так само жмуряться від сонця і за звичкою «повзуть» на роботу. І одна тільки є відмінність…

...
Читати далі...
.

 

УБИВЧА ЛЮБОВ

Їй ще не було й девятнадцяти. Гарне, бліде, обезкровлене обличчя і чорне волосся, ледь помітне з-під фати, не лише лякали, а й зачаровували. Її вбили просто в аудиторії Вінницького педінституту. Перерізали горло.

Вікторія працювала піонервожатою в одній із вінницьких шкіл. Водночас навчалася на підготовчих курсах у виші. Захоплювалась історією, хотіла стати вчителькою... Не склалось.

Вони познайомилися восени 1985 року неподалік ВДПІ. Такий галантний, розумний, далекоглядний. Вона думала, що це кохання з пер ...
Читати далі...
.

 

ФОБІЯ: ПСИХІЧНИЙ РОЗЛАД ЧИ ІЛЮЗІЯ СТРАХУ?

Стіни кімнати на 38-му поверсі все звужуються, з-під ліжка виповзають величезні змії, сповнені бажання накинутися на чергову жертву. Меблі ламаються від напливу пацюків, чорні відблиски очей котрих підступають усе ближче й ближче. В цілковитій темряві ти намагаєшся вдихнути хоч трохи повітря для останнього поклику на допомогу, якого ніхто не почує, але повітря не вистачає.

Охоплений жахом, намагаєшся пробратися до дверей, послизаєшся на безлічі тарганів, падаєш на ліжко, що стоїть не перпендикулярно до стіни, та тут відчуваєш, як хтось схопив тебе за ногу і тягне за собою…

Для когось це лише безглузда вигадка, для інших – об’єкт постійного інтенсивного страху &nd ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0