Понеділок ,18.12.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Життя зблизька
ЗНАЙОМСТВО В ДОРОЗІ

Знайомитися в дорозі – моя вічна стихія, бо почуваюся як риба у воді. Постійні курйози, небезпечні ситуації, жарти, безглузді витівки і, зрештою, цікаві знайомства доводиться переживати кожного тижня.

Одні кажуть: «Ні дня без пригод», а інші називають везучою. Одногрупники завжди чекають нових цікавих історій. «Невже ти спокійно доїхала додому?» – запитуватимуть знову. Але цього «спокійно» ніколи не буває.

Постійно виправдовую сподівання друзів, які давно чекають свіженьких факт ...
Читати далі...
.

 

ХТО Ж ЗВЕРХУ?

Укотре начальниця змусила виконувати роботу, до якої ні душа не лежить, ні розум не стоїть. Жодні докази моєї некомпетентності в такій справі не допомогли вирішити складну, хоча й буденну ситуацію логічним шляхом.

От і закрадається зрадлива, банальна, стереотипна думка, заїжджена за всю історію людства безліччю осіб чоловічого роду: чи не сталося це тому, що мій бос – жінка? Чи було б по-іншому, якби замість неї був той, хто зрозумів би мене хоча б тому, що слід від порізу під час гоління на його щоці був схожий на мій?

...
Читати далі...
.

 

МОЇ ЖИТТЄВІ ПОТРЯСІННЯ

Мені було 15, коли затонув російський підводний човен «Курськ». Ми з татом не відходили від телевізора. Інтернету ще не було, тому він розповідав мені все, що знав про будову підводних човнів, про причини й наслідки катастрофи. Усі фільми й розважальні програми скасували, щогодини транслювали випуск новин про цю ситуацію.

Спати лягала з думкою – тільки б вижили. Було дуже шкода моряків. Уявляла кадри, як вони в темряві день за днем чекають на порятунок. У школі на перервах тільки й обговорювали цю трагедію. Ті 118 моряків видавалися нам рідними і близькими. Коли пок ...
Читати далі...
.

 

УКРАЇНСЬКА МРІЯ – ЖИТИ В МИРІ

Обираючи між ганьбою та війною, Україна обрала друге заради свободи й волі, які даються занадто високою ціною. Ми мали зиму, що нас змінила. Перед цим – осінь, що нас об’єднала.

Мали весну, котра шокувала анексією Криму. Літо, яке будувало нову країну, руйнуючи світогляд та забираючи найцінніше, що маємо, – українські життя. Прийшла осінь і принесла у своєму кошику війну та банальне запитання, яке нікому адресувати й на яке ніхто не знає відповіді: «Коли це все закінчиться?!».

...
Читати далі...
.

 

ВДПУ: як усе починалося

Поділля, початок ХХ століття. Більше сорока років минуло зі скасування кріпосного права та впровадження урядом Російської імперії нових реформ, які неабияк змінили життя населення. Це стало поштовхом для розвитку народної освіти.

У 1892 році в нашому регіоні нараховували 1533 навчальних заклади, проте за якісним показником вони не задовольняли потреб населення. Великою проблемою була низька кваліфікація вчителів.

Подільський край мав сприятливі п ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 4 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 11


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0