Понеділок ,18.12.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Із потоку новин
КИТАЙЦІ У ПЕДУНІВЕРСИТЕТІ ВЧАТЬ УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Сьогодні в Україні здобувають освіту багато студентів (близько 60 000 осіб) з різних країн світу в 185 вищих навчальних закладах. Переважно – представники Азербайджану, Туркменістану та Індії. Велика кількість вступає у ВНЗ Харкова, Києва й Одеси. Цьогоріч на навчання до Вінницького педагогічного приїхали китайці.

Як відомо, у Вінниці найбільше студентів-іноземців є в технічному й медичному вишах. Традиційно учительський фах їх цікавить меншою мірою.

...
Читати далі...
.

 

ВІННИЦЬКИЙ ПЕДУНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕР ЗІ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКИ

Студентські олімпіади, конкурси, робота над науковими дослідженнями розвивають креативне мислення, індивідуальні здібності й творчий підхід до сприйняття знань.

МОН України оприлюднило рейтинг ВНЗ за підсумками науково-дослідної роботи у 2016-2017 н. р. Зокрема, Вінницький педуніверситет посів I місце за результатами конкурсів і III – олімпіад, що стало найкращим здобутком серед усіх педагогічних вишів країни.

Як повідомила проре ...
Читати далі...
.

 

НА ІМЕНИНИ ДО КОЦЮБИНСЬКОГО

Літературно-музичну композицію з нагоди 153-річниці від дня народження Михайла Коцюбинського підготували студенти і викладачі факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького педуніверситету.

Захід вшанування пам'яті Великого Сонцепоклонника розпочав вокальний ансамбль студентів-філологів «MezzoForte» композицією «Я піду в далекі гори».

З вітальним словом виступила ст ...
Читати далі...
.

 

ПОСВЯТА В ПЕРШОКУРСНИКИ

Закінчилися безтурботні дні, минули канікули у школярів та студентства, добіг кінця літній відпочинок. Довгоочікуваний першовересневий ранок зустрів неабияким зарядом позитиву. ...
Читати далі...
.

 

Оксана САМОЙЛЮК: «ВІЛЬНИЙ ТОЙ, ХТО ВМІЄ ПРОЩАТИ»

Навчально-виховний захід «Психологія батьківства», приурочений прийдешньому Дню матері, відбувся у Вінницькому педуніверситеті 4 травня. Із вітальним словом до присутніх звернувся доцент кафедри психології та соціальної роботи Володимир Штифурак.

Підсумовуючи виступ, зазначив, що головна умова забезпечення повноцінного розвитку дитини – щасливі батьки. Обговорили проблеми, які часто виникають у сім’ї. Зокрема, члени родини здебільшого переконані, що точно знають, як правильно виховувати малят. Насправді ж це дуже складне мистецтво, оволодіти яким можна лише напол ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 25 26 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 11


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0