Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Із потоку новин
НА ІМЕНИНИ ДО КОЦЮБИНСЬКОГО

Літературно-музичну композицію з нагоди 153-річниці від дня народження Михайла Коцюбинського підготували студенти і викладачі факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького педуніверситету.

Захід вшанування пам'яті Великого Сонцепоклонника розпочав вокальний ансамбль студентів-філологів «MezzoForte» композицією «Я піду в далекі гори».

З вітальним словом виступила ст ...
Читати далі...
.

 

ПОСВЯТА В ПЕРШОКУРСНИКИ

Закінчилися безтурботні дні, минули канікули у школярів та студентства, добіг кінця літній відпочинок. Довгоочікуваний першовересневий ранок зустрів неабияким зарядом позитиву. ...
Читати далі...
.

 

Оксана САМОЙЛЮК: «ВІЛЬНИЙ ТОЙ, ХТО ВМІЄ ПРОЩАТИ»

Навчально-виховний захід «Психологія батьківства», приурочений прийдешньому Дню матері, відбувся у Вінницькому педуніверситеті 4 травня. Із вітальним словом до присутніх звернувся доцент кафедри психології та соціальної роботи Володимир Штифурак.

Підсумовуючи виступ, зазначив, що головна умова забезпечення повноцінного розвитку дитини – щасливі батьки. Обговорили проблеми, які часто виникають у сім’ї. Зокрема, члени родини здебільшого переконані, що точно знають, як правильно виховувати малят. Насправді ж це дуже складне мистецтво, оволодіти яким можна лише напол ...
Читати далі...
.

 

ГЕРОЄМ МОЖЕ БУТИ КОЖЕН

Поринаючи у буденність, ми рідко замислюємося над тим, що здавалося б, звичайним вчинком можемо врятувати чиєсь життя.

Другий рік поспіль вінницькі активісти молодіжної організації «Фундація регіональних ініціатив» дають можливість зробити добру справу та отримати від цього задоволення, зокрема, зустрітися з цікавою людиною, взяти участь у майстер-класі, побувати на репетиції відомих музикантів.

Цьогоріч о ...
Читати далі...
.

 

ПРО БОРОТЬБУ З НАРКОТИКАМИ

На факультеті історії, етнології і права Вінницького педуніверситету відбулася зустріч студентів з начальником Управління протидії наркозлочинності Головного управління УМВС у Вінницькій області полковником поліції Ігорем Палюхом, головним спеціалістом державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області Тетяною Олійник та провідним інспектором Управління протидії наркозлочинності Андрієм Громою.

Співробітники поліції розповіли студентам факультету про реалізацію Національної стратегії боротьби з наркотиками до 2020 року, а також про проведення більш ефек ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 24 25 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0