Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Слушна думка
ЛЮБЛЮ СВІЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ

Стою на порозі закладу, який п’ять років був щирим свідком того, як підбираю ногу, щоб день був успішним і з-поміж тисячі весняних думок намагаюся віднайти одну, яка могла б бути ідеальною відповіддю на запитання «Чому я обрала саме Вінницький педагогічний?».

Пригадую наше красиве заочне знайомство… Знайомі розповідають мамі, а я уважно слухаю, що є такий у Вінниці університет, де повітря насичене атмосферою величі й знань, де освітні сади дають багаті плоди, де співають пісень і радіють життю. Там студенти усі в щирім мирі живуть, там є шансі усі, щоби стати Людьм ...
Читати далі...
.

 

НЕ ВСЕ ТАК СТАЛОСЯ, ЯК ГАДАЛОСЯ

Часто у житті буває так, що ми стаємо учасниками незапланованих подій і ситуацій, потрапляємо у пригоди, про які й здогадуватися не могли. Словом, відбувається непередбачуване.

Можливо, саме тоді ставимо питання: «Добре це чи все-таки варто ретельно планувати свій день, жити за графіком?».

Однозначну відповідь знайти важко, а то й взагалі неможливо. Людина є сценаристом свого життя. Вона ж і актор, якому постійно потр ...
Читати далі...
.

 

ВЕГЕТАРІАНСТВО: ГУМАНІЗМ ЧИ ЗАГРОЗА ЗДОРОВ’Ю?

За останні десятиліття вегетаріанство стало не тільки системою харчування, а й стилем життя, своєрідною ідеологією. «Бути чи не бути вегетаріанцем?» – на це питання кожен знайде відповідь сам, зваживши переваги і недоліки подібної їжі.

Вегетаріанцями стають із різних причин: духовно-релігійних, екологічних, етичних та естетичних, медико-гігієнічних чи економічних.

Колишній студент нашого вузу Сергій Лефтер вважає ...
Читати далі...
.

 

ЧИ Й СПРАВДІ НЕОБХІДНО, ЩОБ ЖІНКА БУЛА МУЖНЯ?

Цікаве спостереження: в історії, особливо найдавнішій, чоловіки не часто змінювали світ, перевертали з ніг на голову. Вони зазвичай доповнювали його чимось новим, цікавим, корисним. Якщо ж трапляється ім’я жінки, то, як правило, з ним пов’язані події, що внесли серйозні зміни, зламати систему. Причому наслідки були як позитивними, так і негативними.

Життя жінки наповнено заздрощами, інтригами, підступами. Кожна видатна представниця прекрасної частини людства в історії – майже завжди біла ворона серед сучасників. Інші заздрять їй, бо не можуть дорівняти ...
Читати далі...
.

 

ЗАПЛАНУВАВ? ВИКОНУЙ!

Ми живемо в постійному русі, тому часто не встигаємо виконати й половини запланованих справ. Виявляється, продуктивність залежить не лише від правильного  розпорядку, а й від раціонального використання енергії. Пропонуємо декілька порад щодо того, як встигати більше, не докладаючи великих зусиль.

Потрібно раніше прокидатися. Варто навчитися правильно розраховувати час на дорогу, щоб не запізнюватись, оскільки недарма кажуть: «Пунктуальність – риса королів». Щоб бути в тонусі, необхідно виконувати зарядку. Хоч звучить це майже фантастично, але 20 хвилин фізичних вправ забезпечать високу продуктивність праці на весь день. ...
Читати далі...
.

 

1 2 3 4 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0