Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Спортивний щоденник
ПІДСУМКИ УНІВЕРСІАДИ

XIII Універсіада України з настільного тенісу відбулась у м. Житомирі. Змагання стартували в спортивному комплексі Житомирського державного технологічного університету. На урочистому відкритті були присутні начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь; виконувач обов’язки начальника управління освіти і науки Житомирської ОДА Ольга Липовецька; ректор ЖДУ ім. І. Франка Віктор Євдокимов.

У турнірі взяли участь 89 студентів із Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, ...
Читати далі...
.

 

У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

Чемпіонат Вінницької області з жиму лежачи відбувся у залі ДСТ «Колос». Учасниками були спортсмени різних вікових та вагових категорій із Барського, Вінницького, Тростянецького, Томашпільського районів і м. Вінниці.

Серед дівчат (у ваговій категорії 57 кг) перемогу здобула студентка 3 курсу навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації Вінницького педуніверситету Мирослава Штифурко. Вона підняла штангу вагою 57 кг.

...
Читати далі...
.

 

ХТО ВЛУЧНІШЕ?

Змагання з кульової стрільби за програмою спартакіади педагогічних працівників вищих навчальних закладів Вінницької області відбулися у Вінницькому педуніверситеті.

Збірну нашого ВНЗ сформували викладачі факультету фізичного виховання і спорту. До складу увійшли доцент кафедри фізичного виховання В’ячеслав Мірошніченко, доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання та спорту Андрій Драчук та Віктор Романенко, старші викладачі кафедри фізичного виховання Валентина Кузьмік та Микола Мельничук.

...
Читати далі...
.

 

ВИКЛАДАЧІ-СПОРТСМЕНИ ПЕРЕМАГАЮТЬ

Змагання з настільного тенісу серед педагогів вищих навчальних закладів Вінницької області відбулися у Вінницькому кооперативному інституті.

Вінницький педуніверситет представила збірна викладачів із різних факультетів. До складу спортивного колективу ввійшли Світлана Таратута, Валентина Кузьмик, Володимир Поліщук та Євген Яковлів.

Жіноча команда ВДПУ ім. М. Коцюбинського, яка протягом останніх років виборювала першість, підтверди ...
Читати далі...
.

 

ІЗ КУБКА СВІТУ З НАГОРОДАМИ

Кудо – різновид східної боротьби з елементами й технічними прийомами карате, дзюдо, англійського боксу, а також інших бойових мистецтв. В Україні почав активно розвиватися з 1995 року.

Нині є досить популярним серед молоді. 11 лютого на Кубку світу в місті Мумбаї (Індія) відбулися змагання із сучасного єдиноборства. Після тривалої підготовки до турніру участь узяв третьокурсник факультету історії, етнології і права Вінницького педуніверситету Дмитро Гуліватий.

...
Читати далі...
.

 

1 2 3 ... 6 7 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0