Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2015 » Грудень » 1 » КАТЕРИНА ШИМКО ПЕРЕМОГЛА НА КУБКУ З КІКБОКСИНГУ

21:20
КАТЕРИНА ШИМКО ПЕРЕМОГЛА НА КУБКУ З КІКБОКСИНГУ

28 листопада у місті над Бугом пройшов відкритий Кубок із кікбоксингу за версією WAKO. У змаганнях взяли участь більше 40 спортсменів Вінниці, а також гості з Могилів-Подільського.

Популяризація кікбоксингу, пропаганда здорового способу життя, патріотичне виховання молоді – основна мета проведення турніру. Учасники, які зайняли перші місця, потрапили до збірної міста з кікбоксингу і вже у січні будуть представляти Вінницю на обласних змаганнях.

Безкомпромісні поєдинки проходили в спортклубі «Сакура». На ринг виходили як наймолодші, так і дорослі. Серед учасників була й студентка напряму підготовки «Реклама та зв’язки з громадськістю» Вінницького педуніверситету Катерина Шимко.  Вона здобула дострокову перемогу й посіла перше місце.

Одним з найяскравіших боїв показав Олексій Лущан. Це був дебют для хлопця. Він провів два поєдинки поспіль і завоював срібло змагань, а також поділився своїми враженнями: «Перший бій закінчив достроково, потім мені дали кілька хвилин відпочинку і відразу фінальний поєдинок. Легка перемога мене трохи розслабила і це завадило мені виграти у фіналі. Не вистачило фізпідготовки. Надалі буду старанніше тренуватися, щоб здобути перемогу в наступного разу».

На думку головного судді змагань Олександра Балаки, змагання пройшли на високому рівні, що дало змогу сформувати якісну збірну області з кікбоксингу.

Тож бажаємо нашим спортсменам продуктивних тренувань і перемог.

Katarina Weber

Категорія: Спортивний щоденник | Переглядів: 457 | Додав: Gandziuk | Рейтинг: 5.0/8