Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2011 » Березень » 1 » СПОРТИВНА АРЕНА

04:27
СПОРТИВНА АРЕНА

У Полтаві пройшов чемпіонат України з паверліфтингу. Серед представників вищих навчальних закладів виступали студенти нашого університету – брати Денис та Максим Клансаті, які стали призерами. Денис зайняв перше місце у ваговій категорії 75 кг, а Максим – у ваговій категорії 82 кг. Тренував їх до змагань старший викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту з паверліфтингу та гирьового спорту А.Кошолап.

***

На Вінниччині  відбулися змагання з кульової стрільби. Переможцями стали: студент Олексій Денисюк (ІФВіС, 4 курс), який двічі зайняв перше місце зі стрільби з пістолета та студентка Дарина Мустаф’єва (ІФВіС, 2 курс), яка двічі посіла друге місце. Непогані результати також показали: Олександр Рудий (п’яте місце), Ірина Васильська (шосте місце).
Наразі відбувається підготовка до обласної універсіади серед вищих навчальних закладів.

***

Відбувся чемпіонат Вінниці з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 1991–1994 рр. народження. Перше місце посіли: Ірина Клементьєва (ІФЖ, 1 курс), Анастасія Жеребко (природничо-географічний факультет, 2 курс), Віталіна Зелінська (ІППМ, 2 курс). Друге місце – Світлана Писаренко (ІППМ, 2 курс), Ірина Савчук (ІФЖ, 2 курс), Інна Кондратюк (ІФЖ, 2 курс), Сергій Орчхівський (ІМФіТО, 1 курс). Третє місце – Світлана Созанська (ІФЖ, 2 курс), Сергій Войнар (ІМФіТО, 1 курс).

***

У залі боротьби Центрального міського стадіону «Локомотив» відбувся чемпіонат з дзюдо серед молоді (до 20 років), в якому взяли участь студенти нашого університету. Зокрема, Ірина Клементьєва (1 курс, ІФЖ), Вікторія Зелінська (2 курс, ІППМ), Сергій Поляхівський (1 курс, ІМФіТО), Сергій Войнар (ІМФіТО, 1 курс), які посіли треті місця кожен у своїй ваговій категорії.

***

Відбулися змагання чемпіонату області серед юніорів в м. Немирові. Серед учасників були й студенти нашого університету, зокрема, Андрій Самійло з природничо-географічного факультету. Він зайняв 2 місце та виконав норматив в кандидати майстрів спорту.