Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2009 » Грудень » 20 » Спортивний щоденник

02:28
Спортивний щоденник

11-12 грудня у м. Черкасах відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики за участю студентів ВНЗ, серед яких були спортсмени із Інститут фізичного виховання і спорту нашого університету. За результатами, ІІІ місце в стрибках у висоту студентка Яна Заяц. На дистанції 60 метрів з бар’єрами ІІІ місце виборов Олександр Білоконь. У потрійному стрибку в довжину з розбігу ІІІ місце посів Вадим Поляк. В естафетному забігу 4х200 м наша збірна зайняла третє загальнокомандне місце.

*    *    *

Протягом двох днів у Вінниці проходив Чемпіонат області зі спортивного орієнтування «Закриття сезону». На спринтерських дистанціях першого дня спортсмени орієнтувались у Парку «Дружби Народів», а другого - в мікрорайонах «Вишеньки». В жіночій елітній групі здобула студентка 2 курсу ІФВіС Марина Палашевська, друге місце в цій групі посіла студентка ІІЕП Ольга Мазур.

*    *    *

15 грудня першокурсники нашого університету з’ясовували,  хто із них найсильніший у настільному тенісу. Перемогу здобула команда природничо-географічного факультету; друге місце між собою розділили команди Інститут філології й журналістики та Інститут фізичного виховання і спорту; третє місце зайняла команда факультету музичного мистецтва.

*    *    *

У спортивній залі Вінницького кооперативного інституту відбулася спартакіада серед жіночих волейбольних команд ВНЗ Вінницької області.
Наш університет було представлено двома командами: ВДПУ-1 та ВДПУ-2. Першість здобула команда ВДПУ-1, під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання Людмили Теплякової. До складу команди-переможця входять: Людмила Шведа, Ганна Хлевна, Марина Тюпіна, Наталія Щепотіна, Юлія Приліпко, Людмила Калінадрузь, Інна Розподнюк, Варвара Бєлік, Ганна Ключникова, Ольга Сальнікова, Наталія Конюк та Світлана Конюк. Другу сходинку посіла команда Вінницького кооперативного інституту. Бронзову нагороду отримала ще одна команда нашого університету – ВДПУ-2.