Головна » 2011 » Вересень » 13 » Спортивний щоденник

01:53
Спортивний щоденник

На спортмайданчику ВДПУ відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту. На святі сили, краси, здоров’я та гармонії  зібралися представники фізкультурної еліти: молоді спортсмени, що завойовували престиж у галузі спорту, високопрофесійні активісти спортивного руху та студенти секційних груп, які мають беззаперечний  досвід та гарні здобутки.

Розпочалося свято загальною розминкою усіх секційних команд. Змагання проводилися з таких видів ігор: баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, боротьби. Варто відзначити показові виступи Д. Клансатого (5 курс, ІФВіС) та А. Смагло (5 курс, природничо-географічний факультет) із секції з боротьби та атлетичної гімнастики, тренер – А. Кошолап.

***

У другій  половині  вересня відбулися змагання за кубок України  серед  молоді з кульової стрільби, які проходили у м. Сімферополі. Змагання проводилося за викликом, тому їм передував ретельний відбір тих, хто ввійшов до 20-ки кращих спортсменів України.

Студентка 4 курсу ІФВіС, майстер спорту міжнародного класу Людмила Василюк стала призером чемпіонату. Вона виборола одне І-е місце та одне ІІ-е місце.

***

У перший тиждень навчального року в спортзалі Вінницького кооперативного інституту відбулися змагання з настільного тенісу X Літньої Універсіади ВНЗ IIIIV рівнів акредитації Вінниччини. У змаганнях взяли участь 8 команд, серед яких дві з нашого «вишу» – ІФВіС та міжфаку. У результаті «фізкультурники» стали срібними призерами, а збірна підрозділів університету виборола  8 місце.

Особливо відзначився студент третього курсу ІФВіС Василь Сорока, посівши 1 місце серед понад 20 учасників змагань.

Інна  ЖМУРКО,
спортивний оглядач «СТ»

Категорія: Спортивний щоденник | Переглядів: 633 | Додав: Admin | Теги: спорт | Рейтинг: 5.0/1