Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2016 » Квітень » 17 » СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

20:40
СПОРТИВНИЙ ЩОДЕННИК

Змагання з баскетболу між командами Вінницького педуніверситету та транспортного коледжу відбулися у спортивному залі ВДПУ.

Впевнену перемогу з рахунком 61:31 здобула команда педагогічного. Неабияку активність під час змагання проявили студенти: Вадим Ковальов, Максим Кобилянський та Олексій Немикін, а також тренер – Ярослав Бондар.

Вікторія ГУМЕНЮК

***

Змагання з баскетболу відбулися між спортсменами Вінницького педуніверситету та Вінницького транспортного коледжу.

Баскетбольна команда ВДПУ «Айдар» перемогла з рахунком 61:38.

Незважаючи на те, що в аматорській лізі команда транспортного коледжу здобула лише одну перемогу в семи матчах, вона залишається досить складним супротивником для усіх. Команда ВДПУ впевнено почуває себе в турнірній таблиці ліги сезону 2015-2016, оскільки від гри до гри здобуває переконливу перемогу.

***

Змагання з кульової стрільби відбулися між викладачами вищих навчальних закладів Вінниці. У тирі педуніверситету змагалися команди ВДПУ імені М. Коцюбинського, ВНМУ імені М. Пирогова, ВНАУ, ВНТУ та ВТЕІ КНТЕУ. У турнірах використовувалася вогнепальна зброя – гвинтівка та пістолет.

Третю позицію посіла команда ВТЕІ КНТЕУ. Друге місце зайняла збірна ВНТУ. Першість виборола команда інституту фізичного виховання і спорту Вінницького педуніверситету: доц. Віктор Романенко, доц. Андрій Драчук, доц. В’ячеслав Мірошніченко, ст. викл. Валентина Кузьмик, ст. викл. Микола Мельничук. В особистому заліку перше місце виборов Віктор Романенко (86 очок), другу сходинку посів В’ячеслав Мірошніченко (84 очки).

Анастасія ЧЕРНИШ

Категорія: Спортивний щоденник | Переглядів: 564 | Додав: Gandziuk | Рейтинг: 5.0/1