ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » 2013 » Грудень » 17
ОСЬ ДЕ ПРОКИДАЄТЬСЯ ПАТРІОТИЗМ!

У листопаді в Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч Україна-Франція, що закінчився блискучою перемогою українців з рахунком 2:0. Гра проходила доволі агресивно: на шостій хвилині матчу було зроблено дві атаки на ворота суперника. Французи не очікували такої активності з боку українців.

Як відомо, жоден бій не проходить без втрат, тому дискваліфікація Артема Федецького та Олександра Кучера стала сумною звісткою для нашої збірної. Але при такій жорсткій грі цього можна було очікувати. Тим більше десять наших футболістів отримали жовті картки. ...
Читати далі...
.

У ТЕАТРІ УКРАЇНСЬКОГО БОКСУ

Бокс... Одні захоплюються ним ледве не до фанатизму, інші вважають безглуздим видом спорту, де основне завдання – вдало «помахати» кулаками. Разом із тим – це своєрідний театр, у якому кожен глядач бачить свою виставу. Дійство, що відбувається на маленькій сцені під назвою ринг, не може не привернути увагу. Хвилина, дві і, мов під час перегляду фільму, мимоволі хвилюєшся за улюбленого героя.

Рухи боксерів нагадують танець. Важке дихання в поєднанні із швидким стуком серця задає особливий ритм. Здається, для двох супротивників нікого не існує навколо. Ти ...