П`ятниця ,24.9.2021
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Таїна фаху
ВІННИЦЬКИЙ СУД ВІДКРИТИЙ ДО СПІВПРАЦІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Студенти-журналісти 1ЖБ групи завітали до Вінницького адміністративного апеляційного суду в межах вивчення навчальної дисципліни «Політологія».

– Активна комунікація є пріоритетом у діяльності нашого суду. Особливо важлива взаємодія з юним поколінням, адже юридично грамотна та обізнана молодь – це вирішальний крок до розвитку в Україні громадянського суспільства та становлення правової держави», – зазначила начальник відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Олена Мілієнко.

...
Читати далі...
.

 

СТУДЕНТИ СТВОРИЛИ МАКЕТИ ВЛАСНИХ КНИГ

У межах вивчення дисципліни «Основи видавничої справи і редагування» (доц. Лешко У. О.) студенти групи 2Ж кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю презентували макети власних книг.

Метою дійства була перевірка знань, які засвоїли студенти під час вивчення навчальної дисципліни. Дотримуючись всіх стандартів створення книги, дівчата й хлопці повинні були самостійно створити матеріальну й змістову частини друкованого видання. До завдання підійшли не тільки відповідально, а й творчо.

...
Читати далі...
.

 

ТИЖДЕНЬ ТРЕНІНГІВ

Упродовж 27 листопада – 1 грудня у студентів 4 курсу Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації відбулися тренінги особистісного зростання. Проводив їх кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології та соціальної роботи Анатолій Киливник.

Щодня студенти та викладач збиралися в кімнаті відпочинку в гуртожитку 4А та проводили тренінгові програми. Основне завдання полягало в гармонізації особистості, розвиткові спонтанності, розкритті творчого потенціалу людини. Також метою тренінгу було навчити долати внутрішні пе ...
Читати далі...
.

 

«ІЗ СЕКРЕТІВ ЛІТЕРАТУРНОЇ ТВОРЧОСТІ»

І-ий відкритий регіональний семінар провела кафедра української літератури ФФЖ ім. М. Стельмаха Вінницького педуніверситету 27 листопада.

До заходу долучилися викладачі, члени літературно-мистецької студії «Вітрила», вчителі та учні старших класів навчальних закладів м. Вінниці та Вінницької області.

Модератор – завідувач кафедри української літератури, доцент Ніна Поляруш – розпочала зустріч вступним словом та презенту ...
Читати далі...
.

 

СТУДЕНТИ-ЖУРНАЛІСТИ У ПРОЕКТІ «Хаб медіа мобільності»

Студенти-журналісти Вінницького педуніверситету Альона Шпичка, Юлія Донченко, Анастасія Голошивець взяли участь та успішно освоїли програму журналістської інтернатури в проекті «Хаб медіа мобільності», організованому в Києві Фундацією «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та ГО «Детектор-медіа».

Упродовж двох тижнів (з 13 по 26.11.2017) стажери перебували під керівництвом провідних медіа, а саме «5 каналу» та «Еспресо». Завдяки проекту мали змогу відвідати майстер-клас випускового редактора новин, керів ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4 ... 21 22 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 21


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0