Неділя ,9.8.2020
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Життя зблизька
БЕЗСОННЯ

Уже декілька годин, як сонце зайшло за горизонт і небо вкрилося зірковою завісою. На вулиці панувала мертва тиша.

Жителі невеличкого містечка вже давно міцно спали, спостерігаючи солодкі сни. Теж узяв із них приклад і зручно вмостився на ліжко. Проте зі мною було щось не так. Охопило дивне відчуття: налаштувався на сон, але щось мучило, не даючи змоги поринути у світ безтурботності та спокою.

...
Читати далі...
.

 

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Про вплив алкоголю на організм ми чуємо доволі часто. Та багато хто, мабуть, ніколи не задумувався про справжню загрозу «зеленого змія». Це наркотичний засіб, який викликає залежність.

Від алкоголю покращується настрій. Одразу відчуваєш себе впевненіше. Та це примарні симптоми. Справжня загроза криється значно глибше.

Надмірне вживання алкогольних напоїв призводить до виникнення важкої хвороби – алкоголізму. Це регулярне споживанн ...
Читати далі...
.

 

ФЕНОМЕН ВІННИЦЬКОГО ЖЕБРАЦТВА

Зацікавлення цим соціальним явищем прийшло до мене, відколи приїхала навчатися в місто. Чому, здавалось би, здорова на вигляд людина виходить на вулицю з простягнутою рукою? Чи є в неї родина? Чи мешкає вона з рідними? Як вони на це реагують? А може, вона самотня? А де ж тоді родина?

Що стало рушійним фактором того, щоб людина виходила до, скажімо, ринкових чи вокзальних площ і прохала шматочок хліба чи збирала дрібні гроші в консервну коробочку? Незнаходження відповідей на ці та масу інших питань підштовхнуло мене вийти на вулицю та поспілкуватися з цими «колоритними» жителями Вінниці ...
Читати далі...
.

 

УСІ ДОРОГИ ВЕДУТЬ ДО РИМА

Кажуть, краще один раз самому вирушити в подорож, аніж багато разів почути про неї. Якщо бодай раз вам довелося побувати в Італії, вважайте, що життя прожито не марно. Тепер і я можу викреслити колишню Римську імперію зі списку невідвіданих країн.

Півострів-чобіток – Батьківщина пікантної пасти, найкращої у світі піци, найрізноманітніших сирів, ароматної кави, пряних ароматів та, звичайно ж, старовинного вишуканого вина, яке є обов’язковою складовою раціону італійців.

...
Читати далі...
.

 

ТВОРИМО ДОБРО

За ініціативи Ради студентського самоврядування факультету філології й журналістики ім. М. Стельмаха було організовано благодійну акцію для вихованців Жмеринського будинку-інтернату.

Впродовж місяця проходив збір грошей та іграшок. Згодом активісти навідали малюків.

На зібрані кошти (1584 грн) придбали солодощі, канцтовари, одяг, засоби гігієни тощо. Та діти значно більше зраділи гостям, ніж подарункам. Їм так не вистачає тепла, уваги та підтримки. < ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 3 4


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 19


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0