Субота ,19.1.2019
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
Шукаємо чарівні обличчя

     До уваги наймилішої половини студентства нашого навчального закладу – прекрасних, ніжних і неповторних дівчат!

     Редакція газети «Студентська територія» проводить конкурс чарівності «Обличчя університету – 2009». Умови досить прості: надсилайте до нашого часопису художнє фото (портрет), коротку розповідь про себе та світ захоплень. Підсумки цього турніру будуть підбиті у грудні 2009 р. На переможницю обов’язково чекає приз.

...
Читати далі...
.

 

Незалежний парад наречених

     Цьогоріч Україна відсвяткувала повноліття своєї незалежності. З цієї нагоди на  вулицях Вінниці  відбулося чудове та  водночас магічне дійство, якого ще не бачили мешканці та гості: більше  сотні прекрасних  вінничанок у  весільних  сукнях  крокували вулицею  Соборна.

     ...
Читати далі...
.

 

Таємниці співаючих вікон

     … Понеділок, середа, п’ятниця – 4-та пара, вівторок, четвер – 17:00… Чи не привертали вашої уваги співаючі вікна факультету музичного мистецтва? Ні? А мені часто думалось, коли йшла напівпорожнім і тихим університетським подвір’ям додому: «І що тих бідних дітей там мучать, причому, здається, щодня? Неподобство!», а зазирнути крізь шибки так хочеться, та не можна, бо ж третій поверх!

     Що ж вони там співають??? Одного сонячного дня, набравшись сміливості, вирішила таки розкрити таємницю співаючих вікон. І знаєте, віднайшла цікаву інформацію!

     Що ж, ...
Читати далі...
.

 

Юні філологи мають талант

     Вироби, виготовлені власними руками, є найціннішим подарунком. Але не кожен може похвалитись «умілими рученятами». А от третьокурсниця ІФЖ (група УА-Б) Юлія Брилюк із бабусиної хатини у селі зробила справжній музей.

     - Ще навчаючись у 10 класі, я взяла у руки бісер та жилку, - розповідає дівчина. Невдовзі захотіла вдосконалитись і сплести щось незвичайне. Саме таким став «топик»,
на плетіння якого я витратила ...
Читати далі...
.

 

Юрій Зінько - "Людина року - 2009"

     Вагомі результати з'являються лише після тривалої старанної праці. Щоб отримати задоволення від роботи, а згодом – і визнання та повагу серед колег, потрібно повністю віддаватися улюбленій справі, витрачаючи на це весь свій час, зусилля та енергію.

     За таким принципом працює Юрій Анатолійович ЗІНЬКО, директор Інституту історії, етнології і права, який на цьогорічному нагородженні обласною премією «Людина року-2009» переміг у номінації «Найкращий науковець». Про це він погодився розповісти читачам «ST».

     – Як Ви досягли цієї висоти – отримати нагороду регіонального масштабу?
     – ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 ... 291 292 293 294 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 15


Архів матеріалів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0