Неділя ,22.10.2017
Banner

Інтернет-часопис

ОСТАННІ НОВИНИ
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Головна » Архів матеріалів
В Кам’янці-Подільському оживає історія

     П’ятий рік поспіль Кам’янець-Подільський урочисто святкує Міжнародний військово- історичний фестиваль «TERRA HEROICA», відтворюючи атмосферу минулого.

     Кам’янець-Подільський – місто, яке займає третє місце в Україні за кількістю архітектурних пам’яток. Саме тому його називають «перлиною на камені».
На початку жовтня «кам’яне місто» оживає. Вузенькими старовинними вуличками прогулюються козаки, гусари, мушкетери, жовніри і віта ...
Читати далі...
.

 

Валерій ФРАНЧУК: «ХОЧ МАЮ ПОЛЬСЬКЕ ПОХОДЖЕННЯ, АЛЕ СУМУЮ ЗА УКРАЇНОЮ»

     Наш університет завжди радо зустрічає у своїх стінах випускників, які підтримують зв’язки з альма-матер і, при нагоді, приїздять у гості. Нещодавно до колег-істориків завітав колишній студент Валерій ФРАНЧУК. Із об’єктивних причин у 2001 році він перервав навчання в нашому закладі та вступив до Ягелонського університету (Краків, Польща). Враженнями про особливості здобуття освіти у «вишах» сусідньої держави Валерій поділився з кореспондентом «Студентської території».

     – Я маю польське коріння п ...
Читати далі...
.

 

«Кишеньковий» мікроскоп для велетнів

     Дозвольте представити вашій увазі ще одне, уже третє «чудо» педагогічного: електронний мікроскоп, що знаходиться на четвертому поверсі третього навчального корпусу. Якщо на лабораторних роботах з біології в школі ми звикли, що мікроскоп можна перенести від шухляди, де він валяється, до свого робочого столу, то таку «махіну» можна відправляти на «Богатирські ігри», аби там його тягали на спині всі ті стронгмени, якщо їм вдасться. ?

     Напевно, усі студенти ІМФіТО, а також ті, хто навчається поверхами вище, знайомі з ...
Читати далі...
.

 

Вагон №18

     Один мій добрий друг подав колись цікаву ідею: настільки подовжити пасажирські потяги, щоб локомотив розміщувався на станції призначення, а останній вагон – на станції відправлення. Мовляв, тоді ніхто не спізнювався б на поїзд, а постійні ходіння людей вагонами нарешті не виглядали б такими безглуздими.

     Ясна річ, це був жарт. Люди ходять у поїздах завжди, і завжди їм здається, що від їхнього крокування поїзд рухається швидше, а вони виконують дуже важливу роботу. Ходять люди з різних причин – хто в туалет, хто у вагон-ресторан, хто посмалити у тамбур, хто до знайомих із вагона № 2 у вагон № 18.


     І от ідеш ти ...
Читати далі...
.

 

Ірина ШВЕЦЬ: «Заповнюю життя мистецтвом»

     Один мудрець сказав, що музика своєю мелодією доводить нас до краю вічності і дає можливість протягом кількох хвилин осягнути її велич. Це справді так. Під час прослуховування деяких композицій з’являється почуття ейфорії і повного морального вдоволення; згодом приходить заспокоєння і посилюється відчуття гармонії внутрішнього світу…

     Після таких прекрасних хвилин насолоди мистецтвом по-іншому сприймаєш навколишній світ, людей, почуття... Враження переповнюють, і відчуваєш справжню велич розчиненої у повітрі музики…


     Якраз такі почуття й емоції переповнювали мене під час сольного концерту «Осінній романс» Ірини Швець, професійної оперної співачки, а також доцента ...
Читати далі...
.

 

« 1 2 ... 267 268 269 270 271 ... 274 275 »


Головне Меню

Рубрикація
Із потоку новин
Культура
Обличчя
Дозвілля
Майстер-клас
Місто
Таїна фаху
Витоки
Потаємне
Слушна думка
77 чудес університету
Паралельний світ
Експрес-опитування
Дзеркальце моє, скажи...
Гумор
Різне
Стоп-кадр
Музика
Література
Вірші з шухляди
Позиція
Актуально
Спортивний щоденник
Життя зблизька

Друзі сайту

ПошукПогода у ВінниціОпитування

ВАШЕ УЛЮБЛЕНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ПРОГУЛЯНОК У ВІННИЦІ:

Всего ответов: 8


Архів матеріалів

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0